Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svájcban vannak cigányok?

Svájcban vannak cigányok?

Figyelt kérdés
Vannak ott cigányok? Ott egy szendvics elvileg 3400Ft átszámolva szóval nem gondolnám, hogy ott lennének. De ettől még lehetnek, szóval akkor vannak vagy nincsenek?

2013. márc. 10. 18:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Cigány munkamorál : A hűsön jóízűen söröznek.

A cigányok és a munka két külön dolog ezt te is tudod martin.

Csak hát nem akarod belátni.

A cigányokkal mindenkinek rossz a tapasztalata és nem a magyarok a rasszisták.

Befogadtuk a kínaiakat,japánokat , koreaiakat, németeket, hollandokat,lengyeleket, egy csomó turista elégedetten távozik hazánkból szóval egyáltalán nem vagyunk rasszisták. Csak hát mindenki ismeri a cigányokat, hogy lopnak, csalnak, nem lehet bennük megbízni mert ilyen a vérük és kész.

A magyar egyáltalán nem rasszista nép.

Mi mindenkit befogadunk csak legyen szorgalmas.

Azt meg ne várd, hogy elviseljük, hogy egész nap a kocsmába isznak a cigányok majd hazamenet balhéznak és összevernek pár magyart aztán eldobálják a szemetet és szétköpködik az utakat, egymással is ordibálnak .Pl: Győzike is sikeresen bemutatta nekünk a roma kultúrát .

Mi azokat az embereket szeretjük akik szorgalmasak ,nem agresszívak rendszeresen ,normális munkával keresik a kenyerüket, portájukat tisztán tartják. Egy kezemen megtudnám számolni Budapesten hány ilyen cigány van.

Meg az ,hogy nem dolgoztok 1 évet azt kapjátok a támogatást -->mert hátrányos helyzetűek vagytok.

Nem kellene 20 gyereket szülni amikor normálisan 2-t nem tud eltartani ,de azért a nyakában fityeg a 3-10kg-os aranyaklánc , de segélyért bemegy.

Más országból már kiraktak volna titeket ezt most nem rasszizmusból mondom.

Ez ,hogy a magyarok rasszisták egy harmatgyenge érv, ezt csak az EU mondja, hogy segítsen a cigányoknak meg ,hogy adjunk meg nekik mindent mert az ő érdekük az, hogy ne vándoroljatok innen ki ,mert ők sem kapkodnak értetek.

Amit írtam azt tapasztalatnak és nem rasszizmusnak hívják.

További kellemes napot mindenkinek!

2013. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Svàjcban élek.Roma vagyok.8 éve vagyok itt.Férjhez mentem és dolgozom.Igen élnek itt cigànyok,de soha egyet sem làttam pl telepeken,olyan nincs is itt.Ciganyok törökböl,koszovobol,sok orszagbol,de nem hasonlithato a magyar ciganysag többségèhez.Magyarbol 99 szàzalék cigany valoban prostitualtként van itt ,letelepedni esélyûk nincs,nem hajlandoak beilleszkedni.Hàlistennek inkabb nyàron vannak itt ,kerûlöm öket nagy ivben akkor is ha magam cigany vagyok.Undoritoak sajnos.Inkabb 10 török cigany mint egy otthonrol:))ÜDv!
2013. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
cigányok mindenhol vannak:)
2013. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az a legnagyobb baj h Mo-n cigànyiknak valljàk magukat, de itt kint svàjcban pedig magyarnak. Volt is az sf1en 1 film 1 cigàny striciröl meg prostikrol, jò reklàm kis hazànknak, arròl nem is beszélve, h nöként ha megmondod h magyar vagy azt hiszik te is olyan vagy, ennyi
2013. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!