Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ismét valamilyen emléknap van?

Pro Patria kérdése:

Ismét valamilyen emléknap van?

Figyelt kérdés

13.00-tól egészen 17:00-ig folyamatosan "A harmadik birodalom titkai" dokumentumsorozat részeit vetítik, majd, 01:00-tól 04:00-ig ismétlésben.

Miért van szükség egy nap nyolc órában a nácikról beszélni?


Vannak, akik ezután is azt állítják, hogy nincs túlpropagálva az egész témakör?


2013. márc. 3. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez Izrael parancsa.
2013. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:

NAT GEO?Ez csak egy adó,ha jól tudom 112 magyar nyelvű adó érhető el jelenleg.És nem túl nagy a nézettsége,konkrétan 0,8%. [link]

remélem sikerült megnyugtatnom :)

ja és holnap is lesz 17:00-tól,lehet hogy az ismétlés lesz :)))

2013. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok nézőt érdekel ez a témakör, ellentétben pl. az ókori Görögország külpolitikájával.
2013. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Történelmi témákkal a dokumentumcsatornák közül a Viasat History-n kívül már csak a National Geographic foglalkozik, a Discovery-ről, a Spektrumról és a nevében History-ról szinte teljesen száműzték a témát.


Még mindig jobb ez, mint amikor Bear Grylls beöntést csinál magának és azt nevezzük ismeretterjesztésnek.

2013. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Így van, ahogy az utolsó írta: egyrészt nem hiszem, hogy sokaknak lenne bekötve 112 csatorna, ráadásul ismeretterjesztőkből - legalábbis itt, számomra - csak négy van, a Viasat History, A NatGeo, a Spektrum, és a Discovery. Ez utóbbi történelmi témákkal nem is foglakozik.

Ha pedig nekem több igényem van, mint a századik dél-amerikai szappanopera a "holtsávban", a dr. house, meg a Győzike show ismétlései a Cool-on, akkor kénytelen vagyok ezekre kapcsolni. Még mindig ott találok csak olyat, aminek értelme van.

A tömegcsatornákra már a híradók miatt se érdemes átnézni, balesetek, gyilkosság, VV Sanyi új barátnője, meg kölyökpandák az állatkertben. Nekem ennél, sajnálom, de több igényem van.

2013. márc. 3. 16:35
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Patria!


Hányszor hozod még fel ezt a kérdést? Kapcsolj el onnan, ha nem érdekel. Amúgy az Universalon 2-7-ig Monk van. Sőt minden vasárnap az van. Akkor mondhatjuk, hogy a vasárnap a fóbiás kényszerbetegek napja?

Bármilyen meglepő, van akit érdekel a harmadik birodalom. Engem nem, nem is nézem. Olyan egyszerű ez.

2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nekem ennél, sajnálom, de több igényem van."


Fogj egy könyvet. Azt te választod ki szabadon.

2013. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mert sokadszorra is eltagadják.

Nekem nincs Universalom, sőt, nem is ismerem ezt a csatornát. A Monk pedig, mint szórakoztató műsor, nem ugyanaz, mint az ismeretterjesztés. Te is tudod, hogy a párhuzamod sántít.


"Fogj egy könyvet. Azt te választod ki szabadon."

- Ezt tettem. Ettől még fel fogok szólalni ezellen a jelenség ellen, mint mindenhol, ahol méltánytalanságot tapasztalok, ami sérti az igazságérzetemet.

2013. márc. 3. 16:57
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mit tagadnak el?

Amúgy szólalj fel. Szabadság van rá. Csak itt nem sok értelme van.

2013. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy ez a téma sokszorosan túl van reprezentálva minden mással szemben, noha nem múlja felül a történelem más egyéb népirtásait, így méltatlanul kap ekkora hangsúlyt. Ez pedig igazságtalanság. Ráadásul haszonszerző, és emberi tragédiákkal visszaélő.
2013. márc. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!