Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ki lesz az új pápa?

Szerintetek ki lesz az új pápa?

Figyelt kérdés

Ma azt olvastam, hogy feltehetőleg olasz pápa lesz, de egy korábbi cikk Erdő Péter bíborost is megemlíti. Szerintetek?


[link]


[link]


2013. febr. 12. 09:19
1 2 3 4
 21/32 lindmayer ***** válasza:

de ha jól rémlik volt már korábban is péter nevű pápa, persze ez volt az eredeti nevük, és másként írták be magukat a történelembe

egy péter nevű fiatalember

2013. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem tudom. Én csak az index cikkére tudok hivatkozni.


[link]


Utolsó előtti bekezdés.

2013. febr. 12. 20:04
 23/32 anonim ***** válasza:

Utánanéztem és ez a Malakiás akikről ők írnak, nem a bibliai próféta, hanem valami ír püspök, aki tényleg ezt jósolta. Az viszont kérdéses, hogy az Egyház mennyire vesz komolyan egy ilyen - úgymond - no name jóslatot, valamint ez már csak azért is sántít, mert Erdő Péter attól, hogy a normál keresztneve Péter még pápaként szinte biztos, hogy nem ezt a nevet viselné.


Amúgy szerintem úgysem ő lesz az új pápa.

2013. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem,Afrikai pápa lesz!
2013. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Erdő Péter esélyes (sajnos, mivel pont nem lenne hasznunkra). Az első afrikai pápát ne a hazug Obama USA elnöksége alatt válasszák meg, kérem Istenem! Igen több olasz is esélyes, de spanyol esélyes is van.

Én egy latin-amerikai pápát szeretnék, meg is érdemelnék, meg a leghasznosabb is volna a világnak.

2013. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Valóban indokolt lenne egy Dél Amerikai pápa, a legvallásosabb régió az egész világon. De ilyen fellángol bennem a kuruc vér és titkon azt szeretném, ha végre lenne egy magyar pápa a történelemben.
2013. febr. 21. 08:16
 27/32 anonim ***** válasza:

Én latin-amerikai pápát, ha nem azt más neolatin nép fiát szeretnék. Esetleg egy Fülöp-szigetekit, hisz 80+% Katolikus abban az országban.


Filoszemita vagyok, csak hogy Erdő Péter itt mint vallási előjáró lenne megítéltetve. És egy tévéinterjúban tisztességesen saját maga mondta el, hogy 5 éves koráig kóser volt, és csak héberül beszélhetett otthon mert zsidó vallású apja úgy gondolta az Isten csak így áll szóba majd a fiúval. ÉS ez sok problémát vetne fel a már a Pápaságával kapcsolatban.

2013. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Azt gondolom, hogy latin amerikai vagy afrikai pápát nem teljesen fogadná el az egyház. Valahogy az dívik, hogy "fehér" legyen a pápa.

Szal szerintem olasz lesz vagy (reményeim szerint) magyar.

2013. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Genica válasza:
Pétert választják meg, 1001% ki 3x tagadta meg kakas szóig Jézust.
2013. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Genica válasza:

Endrődi Péter lesz az új Pápa, ez nyilvánvaló.

Nem csak azért, mert fiatal, de a nagyhatalom taktikája is ez, hogy elkerüljék a Közép Kelet Európai forrongó katlant és egyéb akaratok is közre játszanak ebben...

Nem véletlen az sem, hogy épp a Magyar Nemzeti (Ünnepünk) 15-re esedékes mind ez.

De az, hogy a szombati Erdélyi Autonómiát követelve és bevetve az Erdélyi magyarok szándékoznak befolyásolni, és hatással lenni mind két eseményre, az valami szánalom...

Szánalmas és szégyenteljes, hogy még ebbe is bele és manipulatívan, még a Pápaválasztást is, felhasználják a hatalomjutásukhoz a jobbik részéről, ez már szánalmas, igaz a kidolgozott Stratégiájuk, az eddig is bejött...

2013. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!