Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sarkozyt miért váltották le...

Sarkozyt miért váltották le Franciaországban?

Figyelt kérdés

Rosszul kormányzott?

Konzervatívabb volt és ellenezte ezt a multikulti nevű förmedvényt , bevándorlást.



2013. febr. 11. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
mert túlságosan magamutogató volt, amit a franciák nem szeretnek, ráadásul nem volt annyira antidemokratikus, mint Hollande :)) és a franciák azt szeretik, ha az elnök úgy viselkedik, mint egy igazi császár a politikában és mint egy rendes polgár a médiában. Sarko pont az ellentéte volt.
2013. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
A francia forradalom ember-,isten-,értelemellenes volt.Sárközi azt hiszem ,nem."A Szerelemnek múlnia kell..."
2013. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem megfogják bánni hogy magukra szabadították Hollandet aki egy kommunista.

70 százalékos adót vetett ki a magas jövedelműekre most meg sírnak hogy elköltöznek a gazdagabbak.

2013. febr. 11. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

"A francia forradalom ember-,isten-,értelemellenes volt."

Azt hiszem minden elmondható a francia forradalomról, de hogy ember- és értelemellenes lett volna... Ez inkább az egyházra jellemző!

2013. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez a francia forradalom szörnyű volt.Európa azóta kezdett el hanyatlani , elbutulni.


Sokan felvilágosulásnak nevezik szerintem inkább elsötétülés.A felvilágosodás már jóval ezelőtt a forradalom előtt megtörtént nem kellett volna egy elsötétülés.

2013. febr. 11. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul kormányzott.

Szerencsére a francia választópolgárok kissé árnyaltabban látják a helyi valóságot, tetteket és következményeit.

Tudod nem vagyok én multikulti hívő, különösen nem arra, ami megvalósulni látszik belőle, de van egy sejtésem: te nem igazán tudod, mi az. Csak ócsárolod.

2013. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így döntöttek a francia állampolgárok, nyilván meg volt rájuk az oka. Konzervatívabb volt - na és? Aki nem konzervatív, azt ezzel nem győzöd meg.
2013. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!