Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelnek elment az esze?

Vadkan01 kérdése:

Izraelnek elment az esze?

Figyelt kérdés

Tegnap este rakétatámadást hajtott végre egy szíriai kutató központ ellen, nem veszik észre, hogy egy idő után a hanyatló Nyugat nem fogja tudni kihúzni a csávából és kap egy jókora pofont a medvétől. Kirakok pár linket több szemszögből is.

[link]

[link]

[link]



2013. jan. 31. 12:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
14%
Valószínűleg kisebb lenne Izrael "arca", ha nem állna mögötte a "Nagy testvér", de így szinte bármit megtehet következmények nélkül!
2013. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
35%
Lehetne bírálni az izraeli politikát, de azt én tökéletesen támogatom, hogy a szíriai vegyifegyvergyárakat eltöröljék a föld színéről, a készletekkel együtt. Az senkinek nem fog javára válni ha az Al-Káidához kötődő lázadók, vagy a szíriai rezsim oldalán harcoló Hezbollahhoz kerül.
2013. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16%
Izrael azt csinál a Közel-Keleten, amit akar. Nem értem ez minket, magyarokat miért zavar. Inkább a saját házunk táján kéne rendet tenni, mert amit a zsidók szervezetten Magyarországon művelnek (tudom, hogy nem mindegyik, vannak jó barátaim is közülük) csinálnak az tarthatatlan és vállalhatatlan. Egyébként én örülnék, ha Magyarország így meg tudná (és meg akarná) védeni állampolgárait, mint Izrael.
2013. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
13%

na ne vicceljünk..ha mi is ezt tennénk?:D


látható, hogy mi milyen kevésért már fasiszta,antiszemita,diktatúra vagyunk..hát ha még hirtelen úgy döntenénk, hogy megelégeljük néhány környező ország nyílt magyarlellenességét és bemegyünk hozzájuk nemzeti érdekeink védelmére hivatkozva...


Izraelnek meg ott a hatalmas lobbija..sztem egy oroszország meg se kottyan nekik ha komolyabb konfliktus lenen belőle, menne a háttérbe egy kis cimi-cumi oszt jónapot.

2013. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

"egy idő után a hanyatló Nyugat nem fogja tudni kihúzni a csávából"


Amíg az USA és a nyugati országok parlamentjeiben több a zsidó mint az arab, addig izrael bármit megtehet. BÁRMIT!

2013. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
61%

Elozo

A szavaidbol az kovetkezik, hogy szerinted keves a palesztin es az Ak-Kaidas kepviselo a magyar parlamentben.

Hat en nem ertek ezzel egyet. Szerintem eleg az, hogy csak a Jobbik kepviseli oket.

2013. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
73%

"palesztin es az Ak-Kaidas"

Utolsó! A palesztin egy nép, az al-Káida pedig egy tömeggyilkos szervezet!

Amit te csinálsz, azt RASSZIZMUSnak hívják. Nem minden német náci, nem minden arab terrorista, nem minden cigány bűnöző és nem minden magyar nyilas!

Ha viszont valaki olyan ostoba és elvakultan rasszista, mint te, azzal nem lehet mit tenni.

2013. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Na egy rossz hír Izraelnek. Szíria, Libanon, Jordánia, Oroszország mediterrán-tengeri és Törökország erőit harckészültségbe helyezték, gondolom ha megint egy ilyen húzása lesz Izraelnek, akkor kezdődni fog a "tűzijáték".
2013. febr. 1. 17:51
 19/35 anonim ***** válasza:
13%

Remélhetőleg minél hamarabb.

Ideje már megszüntetni az Izrael nevű projektet.

Sok zsidó nem ért egyet Izrael létezésével mivel ilyen erőszakos módon van fent tartva a létezése.

2013. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Az a legrémesebb, hogy az ENSZ letagadja a támadást, mert állítólag a béke-fenntartók nem láttak repülőt, de Libanon határán még mindig köröznek a repülők.
2013. febr. 1. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!