Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában a négerek hány %-a...

Amerikában a négerek hány %-a él normális életet?

Figyelt kérdés

Nincs amerikai film amiben ne szerepelne egy néger, gyakran rendőrök,ügyvédek és orvosok is vannak köztük.De ez csak film.


A valóságban a négerek hány %-a normális abból a szempontból,hogy dolgozik, komoly és felelősségteljes munkát végez?



2013. jan. 30. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kb 70 százalékuk van beilleszkedve kb és nem bűnöző.Jóval kevesebb a gettó mint régen.


Én voltam kint Amerikában és az alatt a másfél hét alatt több négert láttam dolgozni mint eddigi életem során Magyarországon cigányt.

2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az északi államokban nincs igazán nagy különbség a fehérek és feketék lehetőségei közt, kicsi a diszkrimináció. (Van, de kicsi.) Délebbre már több nyomorgó fekete családot találni.


Összességében szerintem kb. a 2/3-uk ugyanúgy él, mint a fehérek.

2013. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
60%
Erősen túlnyomó többségük. Az, hogy valaki normális életet él, nem függvénye bőrszínnek, etnikumnak, stb. Illetve annyiban, hogyha az állam vagy társadalom elnyomó velük szemben, akkor érdekes módon kiszorulnak a társadalom perifériájára, és deviáns viselkedés kezd terjedni közöttük.
2013. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egészen pontosan 63,25%-uk. A legújabb statisztikák szerint.
2023. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
@4: Tudnád azt a statisztikát linkelni?
2023. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!