Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU nem bánta meg, hogy...

Az EU nem bánta meg, hogy ilyen bűntanyát mint Románia beengedtek lépni?

Figyelt kérdés
Azóta van tele a nyugat romániai cigányokkal, futtatókkal, prostikkal, gyerek koldusokkal.
2013. jan. 27. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elengedhetetlen volt , Franciaországnak kellett mint gyarmat és talpnyaló.
2013. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha meg is bánták, ezt sose fogják nyilvánosan beismerni. Szerintem hiba volt nem csak Románia, de Magyarország és Bulgária felvétele is. Ezek az országok olyan mértékben kilógnak az EU értékvilágából, hogy csak a gondot okozzák. Úgy is, ahogy írod, meg azzal a nyilt EU-ellenes bujtogatással és összeférhetetlenséggel, amit Orbán csinál.


Megoldja ezt majd az EU azzal, hogy a beilleszkedésre képtelen államok egyre kijjebb sodródnak, egyre több programban nem vesznek részt. Az EU-t új szerződésekkel, intézményekkel folyamatosan megújítják, de ezeknek Orbán országa már nem lesz részese.


Nyert ugyan az EU piacokat a belépéssel, de szerintem a működőképességét eléggé aláássa ez az oda nem illő bagázs, akiket az előbb említettem.

2013. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

3.

Az MSZP sem volt jó mert csak nyalni próbált és mindenre bólogatott.Eladott mindent.


Sem a Fidesz sem az MSZP nem jó.


Meg kellene találni a módszert hogy a kecske is jól lakjon meg a káposzta is megmaradjon.Tehát nem ilyen rabszolgás módszerek mint amiket az MSZP preferált de nem is ilyen durva euroszkepticikus módon mint a Fidesz.

2013. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen egyetértek a 3-massal, csakhogy ez Magyarországon egy elmélet. Itt nincs egy normális párt se, reménytelen a helyzetünk az EU-val is, meg a nélkül is.
2013. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs, a 4-gyel értek egyet, a 3. én voltam, csak megkavarodtam.
2013. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az Eu-nak mások a szempontjai, más a mércéje és egyáltalán - a fogalomtára. Országokkal kapcsolatban nincs a listáján sem "megbánás" sem "bűntanya". Vannak viszont elvárások, nemteljesülés esetén szankciók. Hasonlók ahhoz a háromhoz, amely ellenünk folyik.

2013. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyik napról a másikra, azt mondaná valaki Magyarországnak, hogy van egy sziget 1 millió lakossal, akik bármit megvásárolnak bármennyiért... illetve jóval kevesebbért is tudunk ott dolgoztatni ... akkor biztos nem mondanánk nemet, így volt ez az nyugat-euval is ...
2013. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kellett nekik a jó nyalizós "testvérország" akkor megérdemlik!

Nem beszélve arról, hogy ide is jönnek belőlük.


A másik meg az, hogy legalább rájönnek miért "rasszista a magyar".

2013. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az EU nem bánta meg, hogy ilyen bűntanyát mint magyarország beengedtek lépni?"


Az ország egy része viszont megbánta!

Amúgy meg nem volt kötelező felvenni, de hát kellett a piac nekik, akkor igyák a levét ők is az "előnyöknek"!

2013. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az sem véletlen, hogy a schengeni övezethez nem engedik csatlakozni...
2013. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!