Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az esti híradóban láttam,hogy Oroszországban elfogattak egy új törvényt ami a homoszexualitás nyílt propagálását börtönnel bünteti. Mit szól majd ehhez az EU,és a "jogvédők"?
2013. jan. 22. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mit szólna? tudtommal nem eu tag.
2013. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem tag,de más kisebb "problémáért" szoktak száj karatézni.
2013. jan. 22. 23:26
 3/9 szántóvető ***** válasza:
100%
oroszország lesz_rja az EU-t.Az orosz gáztól függ egész ny-európa.
2013. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországgal szemben nem igazán mer ugatni senki.
2013. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A földműves a 3. válaszban kimondta a lényeget. Oroszország derékig gázol az olajban, afölött meg a plafonig földgáz van. Amíg nem lógatják fel fejjel lefelé a a Vörös téren a homárokat, egy kormány sem fogja őket megszólni.
2013. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek elképzelhető lenne ez Magyarországon is?

Kíváncsi lennék 1 reprezentatív közvélemény kutatás eredményére(nem TV2 meg RTL!!!!)

2013. jan. 23. 00:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem EU-n belül ilyen sosem lesz.
2013. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el sok embernek nem tetszik ez a féle "nyíltság"!
2013. jan. 23. 01:05
 9/9 anonim válasza:

Erre varrj gombot: Meleg pasiként NEKEM SEM TETSZIK! Merthogy a nemi hovatartozás a legbelsőbb magánügy. Hitem szerint semmit nem von le, és semmit nem ad hozzá egy ember értékéhez, nem szégyellni való, de nem is reklámozandó.

Ugyanakkor európai alapelv politikai, vallási, etnikai, nemi, és minden tekintetben: Élni, és élni hagyni. Még mellékzöngék árán is. Ezért is van béke a vén kontinensen több, mint 60 éve, de a békének mindig ára az alapvető tolerancia mellett a kisebb-nagyobb megalkuvás is.


Persze Magyarországon sok érdekes csemege megesett már az eu-tagsága óta is. S ha Vona Gáborból egyszer miniszterelnök lesz, márpedig objektív esély van rá, akkor lehet, hogy előbb-utóbb nem csak a felvonulókat, de még a magam fajta csendes és ártalmatlan meleg pasikat is felkötik, mint a régi szép időkben.

2013. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!