Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szomszédainknak miért...

A szomszédainknak miért vannak ennyire irreális elképzeléseik az országhatárok meghúzásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Például hallottam már olyat,hogy a szerbek a Balaton vonaláig képzelik el Szerbia hátárát.Vagy a románok a Tiszáig Románia határát...illetve egy szlovák dalban hallottam olyat,hogy "Látom már a szlovák-horvát közös határt"

De ezek annyira irreálisak...mi közük van nekik ezekhez a területekhez?Mert mondjuk még ha a csehek a morvák miatt akarnák az országot akkor azt mondom,hogy annak van alapja,de ilyen szlovák,szerb meg román elképzeléseknek teljesen baromságok.

Mert a Magyarországtól elcsatolt területek visszaszerzéséről/megszerzéséről szóló véleményeknek/daloknak is van alapja, mert ott tényleg volt valami, de úgy egyébként ők sem arról beszélnek,hogy "magyar-japán közös határ" ami egy nagyon irreális elképzelés.

Bár gondolom ezek a vélemények sokkal inkább a magyarok iránti gyűlöletről szólnak,de attól még alaptalan butaságok.



2012. dec. 25. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Karacsony van, igyal meg egy pohar bort azt "jouvan".
2012. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan, egyesek Karácsonykor is ilyesmivel foglalkoznak :D
2012. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert telhetetlen mocskok!
2012. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Ezeknek semmi alapjuk nincs, kb. olyan, mint amikor azt éneklik meccsen, hogy Bukarest is egyszer magyar falu lesz. Vagy Madrid. Vagy Washington.


Semmi realitása nincs ezeknek, nem is kell őket komolyan venni.

2012. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Komolyan, egyesek Karácsonykor is ilyesmivel foglalkoznak :D"


Hát komolyan mondom,egyesek Karácsonykor is ilyesmivel foglalkozzanak,hogy feljönnek az oldalra és hasznavehetetlen válaszokat adnak mások kérdéseire és elkönyvelik magukat valami nagyokosnak,hogy most aztán jól megmondtam

Kb.: annyi az életed mint amennyire a válaszod hasznos.


(és mivel a szerencsétlen moderátor(ok) szerint ez nem provokatív válasz volt amit a második ír, akkor remélem én sem leszek túl provokatív aki csak veszekedni akar:))

2012. dec. 25. 19:05
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
Mert már az óvodától mossák az agyukat a nacionalista sovinista meséikkel.
2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!