Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A japánok, koreaiak, kínaiak...

A japánok, koreaiak, kínaiak mennyire nézik le a négereket?

Figyelt kérdés
Azt hallottam nem igazán veszik őket emberszámba.

2012. nov. 21. 18:27
1 2
 11/16 anonim válasza:
53%
Nekem semmi bajom a négerekkel.
2012. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mustafa33 ***** válasza:

Egy afrikai vasútépítésen fekete nem dolgozik, csak sárga. Miért is? mert nam akkor kell dolgozni amikor neki tetszik, és nem azt kell csinálni amit épen neki akarózik. Ezt a kínaiak mondják.

Ami meg az itteni ázsiai viselkedést illeti, nem a piaci kínai árust nézd, hanem az autógyárban a vezetőséget. A zsolnai kóreai autógyárban a kóreai kisfőnök megkövetelte a melósoktól, hogy mély meghajlásal köszöntsék. megtörtént az is (tele voltak vele az ottani újságok), hogy megütötték azt aki nem hajlongot, meg azt is aki hibázott. Egyik melós pedig visszaütött. persze azonnal repült meukafegyelem durva megsértéseért. Volt nagy nemzetközi felháborodás , hogy micsoda barbár a szlovákiai melós - megüti a főnököt, állítólag azt fontolgatták, hogy kiviszik a gyárat, arról persze nem sokat beszéltek, hogy csak visszaütött. nem tudom a japcsik a magyar gyárukban jobbak e?

2012. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A kelet-ázsiaiak sokkal fegyelmezettebbek, engedelmesebbek, szorgalmasabbak az európaiaknál, nem beszélve az afrikaiakról.

De szerintem már ők is sokat tanultak az utóbbi évtizedekben és rájöttek, hogy az európaiaktól nem várhatják el ugyan azt mint otthon. A Suzuki gyárban is lehet néha hallani konfliktusokról, de nagyrészt szerintem már alkalmazkodtak egymáshoz a felek.

2012. nov. 22. 23:05
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A japánok nem olyan merevek mint a koreaiak , lazábbak persze ők is munkamániásak , a Suzuikban sem ütnek embereket meg nem kell hajolgatni.


Az USA-ba a japán bevándorlók vitték be ezt a munkamániát , munkamentalitást amit ma is látsz.


Japán olyan Ázsiában mint Európában Németország , pont annak az ázsiai mása.


A koreaiakat nagyon merevnek , fegyelmezettnek nevelik ,ez közös a déliekben meg az északiakban is.

2012. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ja persze azért olyan "világhírűek" a kínában gyártott cuccok
2013. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%

"Én úgy tudom a japánok, koreaiak inkább rajonganak az amerikai, európai dolgokért, rájuk szeretnének hasonlítani."



Ezzel egyetértek. :)

Inkább a japán férfiak nézik le a nyugati férfit.

A pontosítás kedvéért.


A japán csajok szeretik a nyugati férfit.

Ennek így lenne értelme.


Amúgy ha japán férfi lennél 12 centis farokkal nem utálnád a nyugati pasikat akiknek 20+os van? Akik magasak és erősek?



Azt viszont én is hallottam, hogy a feketéket nem veszik emberszámba. Kínában egy riportert gyűlöltek ezerrel aki félig nig*ger félig kínai volt. Japánban meg egy szépségversenyző-modellért nem rajongtak aki félig nig*ger félig japán. Azt mondták a japánok, hogy bármennyire is szép nem képviseli Japánt. De ha úgy vesszük mindenhol lenézik a feketéket. Nálunk speciel inkább a cigányokat. De ebben nincs semmi. Általában a fekete kinézetet sehol se szeretik. Az ember se nagyon tart fekete kutyát. Akkor hozzájön a túlságosan eltérő bőrszínhez a mentalitás. Általában a fekete bőrű emberekkel mindenhol sok a gond. Angliában, Franciaországban, Magyarországon, Svédországban. Ezekkel: Afrikai, Indiai, Cigány, Muszlim (mert a többségüknek szintén sötét a bőre). Egyszerűen senki nem nyitott rájuk. Jó ez így nem igaz a politikusok szeretik őket mert ingyen szavazat meg olcsó munkaerő ugye. Van kit csicskáztatni. De az emberek inkább elkerülik ezeket az "egyéniségeket".


Jó... mondjuk 1-2 fa*szmániás csaj kiáll mellettük mert hűű nagy van nekik. De ennyi.

2016. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!