Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha most lenne világháború ki...

Ha most lenne világháború ki győzne? NATO vs. Orosz & Kanai blokk?

Figyelt kérdés
NATO ( USA, CANADA, anglia, németek) vs. Oroszok, Kína, Irán ?
2012. nov. 20. 22:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ninek kéne drukkolni ? Miért?
2012. nov. 20. 22:13
 2/12 anonim ***** válasza:

Oroszoknak ilyenre nincs pénze...


NATO nyerne vélhetően mert sokkal erősebb és fejlettebb hordozható fegyverei vannak!

Kína tömegserege nem ér semmit támadásnál...


Persze atomfegyverrel meg lehetne bolondítani a dolgot de annyi töltet van belőlük hogy ha mindenki kilövi a sajátjait akkor a háborúnak vége is...


De hagyományos fegyverekkel NATO nyerne.

2012. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen csatában senki nem nyerne ugyanis a Föld nem bírna ki még egy ilyet.


Orosz+Kína nem szövetséges , nincsenek jóban , nem értem miért hozzátok össze ezt a kettőt.

2012. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Svájc, mert eddig minden sz@rból kimaradt. Amúgy oroszok meg kínaiak sosem csípték egymást.
2012. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az oroszok meg a kínaiak a szovjet időkben csípték egymást egészen 1969-ig ugyanis akkor területi meg ideológiai gondok miatt majdnem háborúztak is egymással.Azóta nincsenek jóban.


Kína nem akarja megosztani a hatalmát senkivel jelenleg.

2012. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg senki nem győzne, mert élhetetlenné tennék a bolygót, ezért inkább tartanak egymástól. Azt hiszem inkább az orosz-kínai blokk van előnyben, mert a NATO országai erkölcsileg nullák és jövőjük nincsen.
2012. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lindmayer ***** válasza:
100%

szerintem meg Magyarország győzne

:D

2012. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy valahogy nem pusztulna bele azonnal a Föld.


Ebben az esetben szerintem a NATO nyerne, legjobb tudásom szerint még mindig röhögnek a kínai haditechnikán az amerikai hadseregnél. Ha megnyerik, utána összeomlik a győztesek gazdasága, mert rá voltak utalva Kínára.


De tegyük fel, Kína mégis tartogat valamit, és megnyeri az ő blokkja... utána gazdaságilag összeomlik, mert nyugaton volt felvevőpiaca, túl sok szállal kötődik, nagyon az USA-ra van utalva (kölcsönösen).


Tehát nem létezik olyan forgatókönyv, aminek a végén bárki nyer.

2012. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi barmot! Én sem értem, hogy tudják Kínát és Oroszországot összehozni?! Kínai emberek tömkelege települ be az orosz, szibériai részekre. A ruszkik teljesen be vannak tojva, hogy el is veszik pár évtized múlva a területet.
2012. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom azèrt, mert az ENSZ-ben néhány felkapott ügyben összeszavaznak, de szerintem is hülyeség.


Utolsó előtti voltam.

2012. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!