Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én (szélső) jobbosként Obamána...

Én (szélső) jobbosként Obamának vagy Romney-nak drukkoljak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Obama nagyon távol áll a (szélső)jobbtól.

Inkább liberális ideológiájú, gazdaságpolitikája pedig baloldali.

2012. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy szélsőjobbos soha nem drukkolhatna Obamának! Ha nem érted miért az érdekes :)

Ugyanakkor Romney sokkal inkább képviseli a gazdagokat.


vagyis vagy a köznépet jobban képviselőt választanád de az meg a szélsőjobboldaliságoddal nem összeegyeztethető. Vagy a gazdagok védelmezőjét és az megint érdekes választás...

nehéz dilemma :)

2012. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szélsőjobbosként neked szidni kell amerikát, a zsidókat az EU-t és nem kell senkinek drukkolni csak Hitlernek meg Szálasinak. Szavazásnál megkérded majd a szavazóbiztost, hogy csókolom én széljsőjobbos vagyok kire szavazzak?
2012. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bumbi02 ***** válasza:
Ez a legjobb az ideológiát követő emberekben. Mikor megkérdezik hogy akkor most mit gondoljak? Mit mondd az ideológia, ki a szimpatikus? Még hogy önálló gondolkodás....Miért nem nézed meg hogy melyikük mit akar, és az alapján döntöd el?
2012. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem így távolról ugyan olyan a két elnök, csak egyik hangosabb másik meg kötekedőbb ... de kb ugyan azt akarják, megnéztem a vitát is, kb arról szólt ki szereti jobban izraelt és h Szíriában mikor kergetik el a diktátort ... mondván Szaud-Arábiában baráti diktátor van ... nem tom elég gagyi volt az egész ...
2012. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A republikánusok mindig agresszívabb külpolitikát és nacionalistább belpolitikát folytatnak a Liberánusok ezzel szemben nyitottabb és békésebb külpolitikát, és szabadabb belpolitikát szorgalmaznak.

Ha te szélsőjobbos amerikai érzelmű vagy akkor a Republikánusokhoz fog húzni a szíved :).

Ha Magyar szélsőjobbos vagy akkor viszont nem érdekel az amcsi belpolitika. Neked nem jelent majd semmit.


Általában a kettő ott is együtt jár. Vagyis nem lesz attól kevesebb háború vagy puhább szabályzás az USA-ban, hogy melyik van hatalmon éppen.

2012. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Széljobbosként hogyan drukkolnál egy barnának a fehérek világában?
2012. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Romney egy nagy zsidónyaló, Obama meg néger. Ennek ellenére ha a kettő közül választani kell, én inkább Obamát választanám....
2012. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Önálló gondolkodás tényleg oda... Még egy jó példa a szélsőjobbosok degeneráltságára. Ja és megjegyzésként attól, mert Obama fekete még lehetnek szélsőjobbos követői, mivel szélsőjobb nem egyenlő nácival. Szélsőjobbosok ugyan úgy lehetnek színes bőrűek (afrikaiak, ázsiaiak stb.) mint fehérek (sőt nem is bőrszíne válogatja, hanem nemzeti hovatartozási tudat). Pl., ha lenne Magyarországon egy szélsőjobbos párt akkor nagy valószínűséggel nem támogatná a jelenlegi szlovák szélsőjobbos pártot, hiába fehér bőrű emberek mindkettő fél képviselői. Ellenben lehetnek olyanok is akik a fehér rassz "fennmaradásáért" küzdenek, de az illetők ugyanúgy lehetnek szélsőjobbosok.
2012. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oké előző, akkor ugyanezt mond el a degenerált balosoknak is, akik náciznak. Ja, hogy ők nem degeneráltak...
2012. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!