Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent: ' town hall...

Mit jelent: ' town hall formátumú vita '?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az am. pol szlengben annyira járatos ezért jó volna tudnom... forrás: 2012.10.03. Index Obama Romney elnöki vita.

#Amerikai Egyesült Államok #demokrácia #Obama #Egyesült Államok #Mitt Romney #elnöki vita #2012-es elnökválasztás #szabad választások
2012. okt. 4. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, csak linkeket dobok, úgy látom, egész részletesek, főleg az első.


[link]

[link]

2012. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor aki használja ezt a szót magyarban, minimum meg kéne magyaráznia... Nem tudom hány ember aki olvasta a cikket és nem tudta nézett utána. Egyébként úgy linkelted be ezeket mintha magyarul volnának. Kb. negyed órát szótáraztam a rövidebb egyszerűbb meghatározást, és még így is az csak általános kifejezés nem pont erre érti.
2012. okt. 5. 21:37
 3/4 anonim válasza:
ha jol tudom ez a Town hall az illuminati szimbolumanak 3-ik pontja USA-ban, ezert sok vita kerekedet miatta, ez az epultett a feher haz utan van igaz?
2012. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bocsi ezt beneztem ossze kevertem v
2012. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!