Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed erről a cikkről?

Mi a véleményed erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 13. 13:17
 1/8 A kérdező kommentje:

idézet a cikkből


"...És valóban. Ha megnézik Bin Laden MOST WANTED oldalon használt kartonját (idén – 2011 – májusban töltöttük le!), abban TÉNYLEG nyoma sincs a szeptember 11-ei támadásoknak (és ez nem elírás). Hogy Önök mást hallottak a médiában? Hát, sajnos így jártak...."

2012. szept. 13. 13:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Uszító zagyvaság. Nem véltelen, ogy nincs szerzô. A leírt tények: robbanások, összeomlott.

Oka: a gépekbôl a kerozin a tornyokba ömlött, meggyulladt, az égô kerozin lefolyt. Az elektromos rövidzárlatok is kisebb robbanások, amikor azonban egy gázvezeték sérül, az nagyobb. Ennyi, ha nem ragaszkodik vki a konteohoz.

2012. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végig is olvastad?
2012. szept. 13. 19:00
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor még egy kérdés, ami benne van cikkben és emiatt látszik, hogy nem olvastad el.

Mitől omlott össze a wtc 7 épület?

A BBC miért jelentette be a wtc 7 összeomlását 20 perccel előtte?

2012. szept. 13. 19:03
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]



"...A baleset összesen kb. 1 millió akkori dolláron számolt kárt okozott.


Érdekesség, hogy az eset kapcsán a később épült World Trade Center épületét úgy tervezték, hogy kibírja az akkori egyik legnagyobb repülőgépnek, a Boeing 707-esnek a becsapódását...."


De még a wikipedián is írnak néhány tényt amit egyesek nem akarnak elfogadni.


[link]


"...Érdekes azonban, hogy később, a romok között még mindig sokkal magasabb hőmérsékletet mértek, mint ami az üzemanyag égési hőmérséklete. Ez a tény egyesek szerint arra utal, hogy a támadás előtt szisztematikusan robbanóanyagot helyeztek el az épületben, elősegítve annak összedőlését..."

2012. szept. 13. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Csakugyan nem böngésztem végig, mert az elsô néhány bekezdésbôl láttam, hogy marhaság.

Most viszont azért nem olvastam el és nem is fogom, mert, amit elôzôleg nem vettem észre, a Netcraft Toolbar teljesen elpirult, jelezve, hogy az oldal vmi okból veszélyes. Így holnap majd le kell futtatnom a víruskeresôt :@

Egyébként úgy emléxem, korábban volt már egy merényltkísérlet alul, robbanóanyaggal.

Elôbb leírtam, amit tudtam, hülye konteok nem érdekelnek.

Ennyi. Bocs.

2012. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen valami: azok között az anyagok között, amikbôl az épület állt illetve ott voltak, lehetett olyan, ami, miután a kerozintól meggyulladt, magasabb hômérsékleten égett, mint a kerozin.

Régen, amikor még fával, szénnel, koxszal fûtöttünk, a koxot is aprófával gyujtottuk meg ( amit papírral ). A kox égési hômérséklete sokkal magasabb, mint a fáe, de a GYULLADÁSI hômérséklete alacsonyabb, mint a fa égési hômérséklete.

2012. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig már az elején is leszögezi az író, hogy nem fogja azt írni, hogy szerinte kik csinálták stb. Szóval, nem, ez nem egy konteo cikk.

Csupán összeszedett 6 pontot ami önmagukban cáfolhatatlanok és érdekfeszítő.


A wtc 7 pedig a világ első felhőkarcolója lett ami egyszerű tűztől omlott össze. Csak azt nem tudom, mitől keletkezett ott tűz?

2012. szept. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!