Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tudtok Szept.11-ről?

Mit tudtok Szept.11-ről?

Figyelt kérdés
Politológiából egy esszét kell írnom bármilyen témáról. A tanárom felvetette, hogy akár arról is lehet, hogy vajon szept. 11 tényleg terrortámadás volt-e? Szerintem nem, és erről sokat olvastam, de nem szeretnék hülyeséget írni, hanem bizonyítékokat szeretnék gyűjteni. Azt szeretném kérni, hogy amennyiben lehetséges az indokaitokat linkekkel is támasszátok alá! Illetve szívesen meghallgatnék könyvajánlatokat a témával kapcsolatban. Nagyon szépen köszönöm!

2012. szept. 10. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

Józanul gondolkodó ember nem hiszi el,hogy az amerikai kormány szervezte: Felbéreltek iraki merénylőket azért,hogy megtámadhassák Irakot? A támadást pedig elismerte Oszama Bin Laden?

Ha a háború volt a cél,azt másképpen is elérhették volna!

Nem a ma divatos összeesküvés elméleteknek kell hinni!

2012. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

2001-ben nem történt semmi,

2001, a Béke éve volt.

Négy pilóta, helyére ült négy másik.

Rosszul landoltak s volt néhány halott...


Boldog Békeévek elrepültek végleg, Boldog Békeévek,

Boldog Békeévek talán visszatérnek, Boldog Békeévek...


http://www.youtube.com/watch?v=m3erbXXn61c

2012. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
A józan gondolkodást felváltja a hatalom és pénzéhség. Simán kinézem belőlük.
2012. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
60%

Zeitgeist addendum

Zeitgeist moving forward

Igaz h a két film több mint 4 óra de megéri megnézni főleg az addendumot mert abban foglalkoznak inkább a terrorizmussal. Youtube-on fent van

2012. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Éppen egy műszaki áruházban akartam vásárolni, amikor a bekapcsolt tévéken láttam a repülőgépek becsapódását. Azt hittem, valamilyen hollywoodi rossz akciófilmet látok. De ez a Hiradó és a valóság volt...
2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
65%

A 2.-nak írnám hogy elég sok érdekes jel arra utal , hogy valami nem tiszta az egészben.Példának hoznám WTC 7-es épületét amiről azt mondták hogy a tűz miatt omlott össze(szép szabályosan persze).Pedig egy darab füst nem látszódott a környékén.Másik pedig a pentagon.A becsapódás után a repülőgép roncsait egyáltalán nem lehetett látni.Egy szembe lévő hotel kamerája elvileg pont felvette az egészet ,de azt a felvételt az FBI lefoglalta(nem is tudom miért).Aztán később kiadtak egy olyan felvételt amin látszik valami tárgynak az eleje , de a következő képkockán már csak a tűzgolyó látható(ez is furcsa)

Ugye a 2 toronyról már nem is kell beszélnem , hogy mindkettő pontosan ugyanúgy omlott össze,pedig máshova csapódtak be a gépek.Ha megnézed , hogyan bontanak le a robbantó mérnönök egy régi épületet , szinte ugyanazt fogod látni(főleg a wtc 7-nél!érdemes megnézni). A környéken lévő emberek közül sokan hallották az egymás utáni gyors robbanásokat.(ami a robbanótöltetekre utal). Az épület tervezője azt állítja hogy az épület belsejében egy erős mag van ami mindenképpen megakadályozná a torony összeomlását egy ilyen esetben.

Ha én írnám azt az esszét, először is végig nézném a Zeitgeist-ot.(a legelső rész).Abban elég sokat beszélnek erről.

Sok szerencsét hozzá! :)

2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy egy színjáték! Érdekes információ még, hogy azon a napon a WTC-ben dolgozó zsidók közül senki sem tartózkodott a környéken... Én is a Zeitgeistot ajánlom.
2012. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Gondoltam hogy ilyen kérdéseket fogtok írni az évforduló miatt


Tessék:


http://www.youtube.com/watch?v=b1vX5sOJU3Y

2012. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem történt terrortámadás, de most nem akarok bizonyítékokat keresgélni , nézd meg az erről szóló dokumentum filmet. Az épületeket aláaknázták és lerobbantották.
2012. szept. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!