Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa veszélyben az iszlám...

Európa veszélyben az iszlám miatt? Miért ilyen erős az iszlám?

Figyelt kérdés

Egyre nagyobb az iszlám lakosság Európában, és ezt nem lehet megakadályozni.

Valamikor a középkorban volt egy hatalmas Arab Birodalom, ami az iszlám terjesztését tűzte ki célul. Ezt részben meg is tették, hiszen nagyobb területet foglaltak el, mint az egykori Római Birodalom. Európába is bejutottak, ám idővel széthullott.

Az iszlámról tudni kell, hogy náluk nem volt felvilágosodás, így sok dolgot úgy csinálnak, mint a középkorban. Illetve szó szerint értelmezik a koránt, ezáltal fenyegető veszélyt jelentenek.


Egy régi, felvilágosulatlan, középkori gondolkodású iszlám hogyan lehet a mai napig olyan erős, hogy ismét hatalmas területeket foglaljanak el?



2012. júl. 19. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

ma 01:20


Álmodj királylány! Európában az iszlám kudarcra van ítélve! Az sem kérdéses, hogy nagy "katasztrófa" előtt áll a saját háza táján is...

2012. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 mustafa33 ***** válasza:
86%
Te ébredj fel, mert te álmodsz. A helyzet az, hogy nem lófarkas zászlók alatt vonuló janicsárok fogják elfoglalni, hanem a németföldre bevándorló munkások és a franciákat ellepő gyarmatiak gyermekeit bolondítja el az iszlám fundamentalizmus. Nem hadsereggel hódítják meg Európát, henem a farkukkal. Az európai fajta fogy, nem szaporodik! Nyugat Európa a moszlimoké lesz, kelet a cigányoké.
2012. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

tegnap 22:11


Nem egy statisztikát, elemzést olvastam már az állításaid megalapozatlanságáról. Ezzel szemben te mivel tudod alátámasztani a zagyvaságaidat? Mellesleg, a fejlett világon mindenütt fogy a népesség, Japánban is, az USA-ban meg szinten a bevándorlás miatt növekszik; és az sem elhanyagolható tény, hogy az arab világ nagy részén már két gyereket szülnek. A demográfia törvényei alól ők sem térhetnek ki, előbb-utóbb ők is fogyni fognak. Nem kell a hangulatkeltés!

2012. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 mustafa33 ***** válasza:
100%

Ja a statisztika, az bizony szent ☻. Milyen statisztikáról beszélsz? Franciaországban az ott születő fekete moszlim gyerek francia, és úgy is szerepel a statisztikákban. Mert ott sem szabad néven nevezni a dolgokat. N. britanniában ugyan úgy.

Mit mondott Netanjahu tegnap? "A bevándorlás nem kívánatos, mert a bevándorlók felhiggítják Izrael etnikai jellegét."

Ha ezt Orbán Viktor mondta volna, akkor egyenesen hitler unokájának titulálták volna. Pedig Netanjahunak igaza van, és amit mondott az érvényes a zsidókeresztény gyökerű Európára is és egyes országaira is.

2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De ez nem egy-két napos, nem is évek hanem legalább egy évszázad terméke.Úgy beszéltek róla, mintha már holnap a magyar, holland, francia meg angol zászlókat a sária váltaná fel.Folyton nyavajogtok, közben nem gondoljátok, hogy a népek ahogyan őrlik egymást, úgy formálják is?

Lehet hogy lesznek muszlim vonalak, de nem lesz az egész ország azonnal muszlim fennhatóság alatt.

Mióta vannak magyarországon zsinagógák?több száz éve.Mégsem kell zsidó vallást felvennünk.Pedig azért a zsidó vallás is tud radikális lenni.A törökök 150 évig voltak itt, nem lettünk török állam.150 év, sokan meg 10 évet jósolnak európának az iszlám uralomig, szerintem hülyeség.Nem kell ettől úgy félni.Angliában megmutatták a foguk fehérjét a muszlimok, de nem úgy megy ez hogy hipp-hopp holnaptól így meg így lesz.Valószínű lesznek heves súrlódások vallási illetve erkölcsi szempontokból, de szerintem elenyésző.Amelyik fát csiszolják, az nem kopik, hanem formálódik.Én nem félek.Sokan tényleg csak hangulatot, pánikot keltenek.

Hűű, 2006-ban forradalmat jósoltak magyarországra, mi lett, mindenki él tovább.Vannak feszültségek, de ilyen a fejlődés.Majd lesz valahogy.Türelmesnek kell lenni, mert ha ezen keseregtek folyton, az csak a hétköznapjaitokat keseríti meg.

2013. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mustafa33 ***** válasza:
100%
WassmannR., a zsinagógákkal és azzal, hogy mégsem kellett zsidóvá lennünk mellé lőttél. A zsidó vallás soha nem volt térítő. A zsidó nép a Mózesi időkben hódító volt, de csak területet hódító, nem népeket. Sőt a meghódított területekről az őslakosokat kiirtották, nekik lebensraum kellet. A mai magyarországi zsidó vonatkozásokat pedig súlyos következményekkel határozta meg a 20. század első felének történelme. Ami a törököket illeti, az oszmán hódítás nem dzsihád volt, a megszállás pedig gazdassági jellegű célú volt nem a hódító vallását és kultúrájának terjesztést célzó. Ez így volt megfelelőbb a hódítónak, mert az idegen vallású allatvalókat az Iszlám jobban engedte adóztatni mint a muszlimokat. De a mai Iszlám agreszívabb és vallás terjesztő, a dzsihádot hirdetők a nyugati életformát tartják a fő ellenségnek és távlati céljuk a vallás terjesztése és az iszlám szerinti életforma terjesztése. Nem egynapról a másikra akarnak hódítani. A nyugati muszlim kollóniák se első generációsak. Az ott születettek második és harmadik generációja a harcos. Már milliókban kell számolni a britanniai, franciaországi és németországi muszlimokat. És már nem officiálisan, de hirdetik a lakónegyedeikben a saríját, már inzultálják az oda tévedő idegent aki nem az ő vallásuknak megfelelően viselkedik (miniszoknya, sörivás...). És ez ellen még nem védekeznek az autochtón lakosok. Mire felébrednek, már a kezüket fogja levagdostatni a mufti és a megkövezés a bobykat fogja érni.
2013. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor sem ilyen sötét ez, ahogyan te leírod.Szerintem kb a világvége hangulat amit leírtál.Abból sem lett semmi.Ha ezen aggódnánk naphosszat, attól bizony élhetetlenné válna az életünk.ha neked így jó, hogy ilyeneket fogsz le a levegőből, hát ok.Jó neked, hogy a fotelodból ilyen jól informált vagy.Lehet hogy a Molnár F. Árpád uncsitesója vagy?Na, az a fickó még egy elvetemült megszállott, épp úgy mint te.

Különben is, nem úgy volt hogy a zs*dók meg a kín*iak fognak elfoglalni mindent, honnan a büdös p*cs*ból jött ez az iszlám kérdés?2 éve még a jobbik a muszlimokkal vagy kikkel akartak szövetségre lépni a zs*dók ellen, most meg már azok foglalnak majd el mindent.Menjetek már a p*cs*ba!!

Holnap meg a reptoidok jönnek nem.Nagytudásúak!

Tudod életemben hány ufó fanatikussal találkoztam, akik biztosan állították igazukat.Szinte képesek voltak összeverekedni bárkivel, csak azért, mert ők láttak valamit.

Nem tagadom, én is láttam fura jelenségeket, de nem hajbókolok mint egy őrült.Ha lesz következménye, akkor lesz.De nem akarok olyan lenni mint te vagy a Molnár F.

A gyerekeid hogy nőnek majd fel?Arra ösztökéled őket hogy a gonosz m*szlim levágja a kezedet ha utcára mész.Na szép.

Akik ilyeneket találnak ki, szerintem enyhén rasszisták, hacsak nem maximálisan.

Mindig valami népcsoportot tűznek ki célul, akikkel épp probléma van valahol.


Tavaly angliában volt egy kisebb f*keték általi lázongás.

Akkor meg az volt hogy hatalomra törnek a f*keték, mert Obama is néger, rögtön mindenki elefántot csinált a bolhából.Most meg ez. menjetek a p*cs*ba tényleg!! :D

2013. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mustafa33 ***** válasza:

WassmannR., én nem tudom ki Molnár F. Árpád és nem is érdekel.Az iszlám nem minket fog elfoglalni, hanem a nyugatot. Mink majd a cigányságba fúlunk bele. Ez nem holnap lesz és nem jövőre, de ha nem veszik észre a folyamatok irányát és nem tesznek ellene, bekövetkezik. Allah (dicsőség nevének) bölcsessége határtalan és türelme végtelen.

Annó a huszas években a pamacsbajszú osztrák szobafestőt sem vették komolyan, sőt kinevették. Még akkor sem amikor már a barnaingesei masíroztak Münchenben és Berlinben és zsidó üzletek kirakatait verték be. Az ajvé csak akkor hangzott fel amikor már késő volt.

2013. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én értem ezt, de valami ellensúly biztosan lesz majd.Viszont ha a nyugatot leszorítják, annak a hatása nálunk is érezhető lesz szerintem.

Talán nagyobb cégek kimenekítik onnan a piacukat és többek között nálunk is megállhatnak, vagy nem?Illetve ha nem akkor a beszűkült külföldi piac kivéreztet minket is, ha úgy adódik.

tehát az sem biztos hogy az iszlámmal keveredve nem lehet jó európa jövője.Súrlódások árán talán még jól is alakulhat.Lehet hogy lesz egy olyan plusz az egészben, ami jó irányt mutat majd.Kevesebb lesz az alkoholista.Komolyabban vesznek vallásokat.Más szakmai piacok nyílhatnak.Nem is tudom.Baj hogy próbálok jó dolgokat belelátni ebbe.Miért kellene folyton rossz szemszögből szemlélni mindent? :)

2013. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mustafa33 ***** válasza:
Az nem baj, csak nem szabd bagatelizálni a jövő valószínű eseményeire utaló jeleket. Bízom abban, hogy a tudományos prognosztikusok elemző munkája halló fülekre talál. Mert minden kivédhető és minden hasznunkra fordítható, csak időben kell felkészülni.
2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!