Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Egyitom a Muzulmán Testvérek szélsőséges iszlám szervezet hatalma alá került?

Figyelt kérdés
Ők győztek a választásokon.

#Egyitom #Muzulmán Testvérek
2012. jún. 19. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Számítottam rá, bár pontosan nem követem az egyiptomi helyzetet. De annyi világos, hogy a nyugat-európai demokráciamodell nem univerzális, mint sokan naivan gondolták, azaz nem érvényes az egész világon, és nem is igénylik az emberek. Máshol más az értékrend, mások a prioritások.
2012. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én a Tachrir téri lelkes fiatalokat sajnálom. Csöbörből vödörbe estek, ráadásul ez a vödör könnyen háborút is hozhat rájuk. (Ismét terroristák törtek be Izraelbe a Sinairól).
2012. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol nem találom, hogy szélsőséges lenne, mindenhol mérsékelt iszlamista szervezetről írnak. :(
2012. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Remélem Izrael így már végleg el fog tűnni a térképről.
2012. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azóta a hadsereg átvette a hatalmat: [link]
2012. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

"Én sehol nem találom, hogy szélsőséges lenne, mindenhol mérsékelt iszlamista szervezetről írnak. "


A Muzulman Testverek gyilkoltak meg annak idejen Szadatot, de nem kell addig visszamenni. A Hamasz a Testverek "leanyvallalata".

2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mérsékelt egy relatív kifejezés, a szalafista Hizb-un-Nur (Fény Pártja) a viszonyítási alap. Őket szokás a cionista médiában szélsőségesezni.
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tarak ***** válasza:
jelenleg meg nem gyoztek, csutortokon lesz eredmeny. nem tudom igy a turizmussal mi lesz. egyebkent messze nem olyan szelsosegesek. egyiptom nem lesz uj Iran, ebben biztos vagyok
2012. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre tegnap mar ujra kezdte a Hamasz a raketazast. A 46 raketa egy reszet a Sinai felol lottek Izraelre. (Ez egyreszt ugy tortenik, hogy a Hamasz atmegy Egyiptomba, a Sinain belul atsetal az Egyiptom-Izrael hatarszakaszhoz, es onnan lo. A masik "megoldas", hogy az egyiptomi Al-Kaida raketazik.) Hogy Egyiptom ezt engedi, az a bekeszerzodes megsertese. Izraelkenytelen lesz megvedeni a sajat teruletet - es maris itt az egyitomi-izraeli haboru.
2012. jún. 20. 05:19
 10/11 tarak ***** válasza:
na most mar nyert a muzulman testveriseg. egyiptom jovojere en is kivancsi vagyok.
2012. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!