Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen emberek a románok?

Milyen emberek a románok?

Figyelt kérdés
Aki jól ismeri őket, esetleg románok között él, hogyan jellemezné őket mind külsőleg és belsőleg? Valóban csúnya szőrös emberek? Magyarellenesek?
2012. júl. 15. 23:31
1 2 3
 21/21 Sensei Péter válasza:
100%

Olyan mint bármelyik másik nép. Vannak köztük normálisak és nem normálisak is. Az Erdélyi románok nagyrésze elég nagyképű,ostoba és rasszista,persze itt is akadnak kivételek. Bukarestbe(egy román fővárosba) például fel néznek a magyarokra,okosnak és civilizáltnak tartják a magyar népet. Nem mondhatom egy hazug népnek,csak a történelmet hazugságokkal magyarázták el nekik ezért tévedésben élnek. Azt tapasztaltam hogy dolgozni szeretnek. A kinézetük egyáltalán nem mocskos és nem büdös. Teljesen normális kinézetük van,csak sok román szereti az arc szörzetet amivel szerintem semmi baj nincs. A román nyelv egy nagyon érdekes és szeretnivaló nyelv,én örülök hogy tudok románul.

Nagyon kreatív nép,nagyon találékonyak és okosak. Persze az Erdélyi románok nagyrészét nem az intelligencia jellemzi.

Körülbelül ennyi. Ne éljetek sztereotípiákkal körbevéve magyarok,a román nép egy normális nép!

2021. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!