Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen emberek a románok?

Milyen emberek a románok?

Figyelt kérdés
Aki jól ismeri őket, esetleg románok között él, hogyan jellemezné őket mind külsőleg és belsőleg? Valóban csúnya szőrös emberek? Magyarellenesek?
2012. júl. 15. 23:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Még valami. Egy csomo k-europai orszagban sorra szunnek meg a vasutvonalak, csodbe vannak a kozlekedesi vallalatok. Aradrol Vladimirescu fele 4 telepulest erinto villamosvonalat csinaltak. Mikor hallasz olyat Mo.-on, hogy a villamos kimegy a varosbol? Tok jo. Villamossal komfortosan utazhatnak ennek a 4 falu lakoi aradra.
2012. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 mustafa33 ***** válasza:
75%
27%-os, Ceaucescu "casája" is a legnagyobb volt. tehát Románia már akkor a legfejlettebb volt. No comment.
2012. júl. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 mustafa33 ***** válasza:
22%

Közben még felpontozták a 27%-ost.

Mikor ARO-n jártam az autószerelőm szokta volt mondani:

-románból még az ember sem jó.

2012. júl. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

A románok között lehet élni, és sokuk szeretni való rendes ember.

Az egyetemen(Kolozsváron) az egyik legkedvencebb tanárom, egy román volt. Az órákon magyarul beszélt, és soha nem hallottam tőle náci megnyilvánulást. Még a magyar nyelvű tanárokkal is magyarul beszélt.

Őt tartom a Babes-Bolyai egyetem matematika informatika szakának az egyik legjobb pedagógusának.

2012. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Azért az érdekes, hogy pont Kolozsvárt hozod fel példának, ahol ismersz egy rendes románt, miközben Kolozsvár a legkiemeltebb céltáblája volt mindig is a magyarellenes intézkedéseknek. Totális elrománosítás (több, mint 240 ezer román betelepítése - szerintem Magyarország soha nem mozgatott még meg annyi embert, mint amennyit a románok csak ebbe a városba behordtak), ingatlanlefoglalások, a magyar egyetemek, iskolák romanizálása, magyarországi népirtás elkövetőinek szoborállítás.


Amikor elsétálsz a tömeggyilkos Avram Iancu szobra előtt, akkor gondolom csak az jár a fejedben, hogy milyen jó a románokkal együtt élni, miközben nemzeted mészárosait éltetik.

2012. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Csak úgy mellesleg a Bolyai egyetemet pont totálisan lefoglalták a románok, és nemhogy visszaadni nincs eszükben, de még menesztik is azokat, akik engedélyezték volna, hogy egyáltalán magyar orvosi szak induljon.


Ilyen a példás együttélés a románokkal, kilopják a szemedet is, leköpnek ahogy tudnak. Te pedig örülsz.

2012. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mustafa33 ***** válasza:
26%
Én elhiszem neki, hogy van Kolozsváron 1 mondom egy! jó román ember. Kassán is van 1 jó szlovák (igaz annak is kárpáti németek voltak a szülei).
2012. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
91%

Én tavaly turistaként voltam kint egy hetet a Bihar hegységben a Pádis fennsíkon. Ott senki nem tudott magyarul, csak románok élnek arra. Semmi negatívat nem tapasztaltam, kedvesek, normálisak voltak.


Pár éve Bulgáriából visszajövet, átutazóban voltam szintén, akkor viszont negatív tapasztalatom volt, nem szolgáltak ki bennünket a benzinkúton és a wc-t sem engedték használni, azt mondták tilos a dohányzás, miközben a 2 kutas az ajtóban bagózott, aztán megkoronázták azzal, hogy ha nem takarodunk el kihívják a rendőrséget.

2017. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
19%

Próbálom szèpen megfogalmazni a mondandómat, hogy nehogy valameik magyar emberkèt megbántsam...


Aki támadja a románokat az ismeri őket?

Volt romániába ès tapasztalatból beszèl?


Mèg hogy magyar ellenesek, mèg jó hogy azok...Ne ti legyetek felháborodva, mikor bementek a fővárosba csapatostúl ordibálni hogy paraszt román meg ilyenek...Csúnyák??

Mièrt is azèrt mert többet dolgoznak egy hèten mint ti egèsz èletetekben ! (tisztelet a kivèteleknek)

Ugyan olyan emberek mint ti csak jószívűek...Ennyit erről

2018. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jószívű emberek, de tényleg. Nagyon kedvesek és lehet velük barátkozni. Persze néhányan utálják a magyarokat, de ez fordítva is igaz.
2020. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!