Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki fog törni a 3. világháború?

Ki fog törni a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy minden nagyobb gazdasági válságot háborúval vezetnek le. 2015-re azt mondják, hogy az olyan gazdasági helyzetű országok, mint a miénk a mélyben lesz. A nemzetközi feszültség így is elég nagy. Szóval én esélyt adok neki. Ti mit gondoltok?

2012. júl. 15. 01:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztos ki fog, de nem a mi életünkben. Pláne nem 2015-ben!
2012. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát sok jel arra mutat de nem hiszem...azért ennyi ész még talán van..
2012. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az emberi lélek szám növekedése, az időjárás változás hatásai az egyre nagyobb méreteket öltő éhínség nem hinném, hogy egy békés jövő előjele lenne.
2012. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
7%

ha szeretett miniszterelnökünk így folytatja,és még egy kicsit kihúzza a gyufát a külföldieknél,simán!


szerintem kezdjetek el konzervet vásárolni ;)

2012. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Einstein mondott valami ilyesmit: nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen eszközökkel fogják megvívni, de abban biztos vagyok, hogy a negyediket botokkal és kövekkel.


Pont az atomfegyver miatt nem valószínű, hogy lesz világháború. Az atom kordában tartja a hatalmi viszályokat, mindenki fél tőle. Olyan sok helyen van most már atomfegyver, hogy egy világháború most már nem csak a résztvevő hadseregekre és civilekre halálos, hanem évezredekre teheti lakatlanná a Föld bolygót. Nem rögtön halnak majd ki az emberek és az állatok a sokszoros radioaktív sugárzástól, ami szétoszlik majd a Föld légkörében, hanem szép lassan, évtizedek alatt. Ha a 2. világháborúban már léteztek volna atomerőművek, akkor biztosan nem úszták volna meg a bombázásokat, és most egészen máshol tartanánk. A 70-es évektől mostanáig teleépítették Amerikát és Európát atomerőművekkel, úgyhogy itt nem tenne különösebben jót, ha valaki elkezdene errefelé bombázgatni. Vagy akár csak egy atomtemető környékén, amivel szintén tele van Eu és Amerika.

2012. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én speciel nem félek az atombombától... ha rám esik; kampec... ha tőlem 30 kilométerre; kampec... és akkor mi van ha lakatlan lenne a bolygó? utálom ezt a sárgolyót... phű!... nem volt jó semmire...
2012. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!