Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaország hogyhogy ilyen...

Franciaország hogyhogy ilyen liberális?

Figyelt kérdés
Most olvastam pl., hogy 1791 óta nem tiltott az azonos neműek szexuális tevékenysége (Magyarországon 1962 óta, Németországban 1969 óta).
2012. júl. 12. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Franciaországnak ez lesz a halála , a nagy liberalizmus. 20-30 év múlva Franciaország muszlim állam lesz.
2012. júl. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a francia mentalitás, nem bírják a korlátokat, gondolom. Már a francia forradalom idején elegük lett a vallási mesékből is. Amúgy meg Franciaország sehogy nem lesz muszlim állam, nemhogy 20 év múlva, de 100 múltán sem. Egyrészt Európában ők integrálják a legsikeresebben a muszlimokat, másrészt a volt gyarmataikról valamivel felvilágosultabb muszlimok érkeznek hozzájuk, mint a britekhez - pakik, indiaiak, stb. Az is tény, hogy egyedül Európában Franciaországban gyarapodik az "őslakosság" a bevándorlás nélkül. Továbbá, nem csak muszlim bevándorlók érkeznek oda, hanem sok román, spanyol, portugál, valamint sokan a keresztény gyarmatokról is. A franciákat nem kell félteni, köszönik jól vannak.
2012. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Granulátum ***** válasza:
100%

Szerintem nem liberálisok, és én sem féltem őket.

Akkor már inkább Dánia fog eltűnni örökre, pedig egykoron tőlük rettegett Európa.

2012. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Granulátum ***** válasza:
100%
Az angolok és németek is túl sokan vannak ahhoz, hogy lenyomják őket.
2012. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!