Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fehéroroszországban miért nem...

Fehéroroszországban miért nem döntik meg a diktatúrát?

Figyelt kérdés

Egyedüli ország Európában, ahol diktatúra van.(Más kérdés h Putyin is diktátor, de ott legalább látszata van a demokráciának valamelyest)

Keresztény,emberi jogokat képvisel Európa, mellesleg Belorusszia nyugati határa az Unió, hogy engedik azt, hogy egy ilyen kis országban diktatúra legyen?



2012. jún. 30. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Az egyetlen szégyen, hogy a kereszténység még van.
2012. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Miért szégyen, ha van egy vallás ami hivatalos Európában?

Ugyan én sem gyakorlom, de szinte minden országnak van egy vallása, képzeld Kelet-Ázsiában pl Buddhizmus, Hinduizmus, Taoizmus stb.

Ez mind-mind hozzátartozik az államhoz.

2012. júl. 1. 08:32
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Azért mert nem túl egészséges dolog alapelvként alkalmazni egy pár ezer éves mende-mondát.
2012. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Akkor nézd meg az arabokat, na ők azok akik alapelvként, szó szerint, illetve ugyanúgy alkalmazzák a vallásukat, mint a középkorban.

A kereszténységnél volt felvilágosodás, az iszlámnál nem. Egy felvilágosult kereszténység miért ne lehetne államvallás?

Nem sok olyan ország van, amelyik teljesen ateista.

2012. júl. 1. 09:23
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert a vallás magánügy. Nem kell állami szintre emelni.
2012. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert az ottani embereknek nem hiányzik az ukrajnai nyomor, így viszont túl drága lenne. Még ha elégedetlen tömegek lennének, akkor lenne esélye és talán értelme is, de nélkülünk nincs sok.
2012. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

itt mért nem döntjük meg a diktatúrát?

viktor minden lépése arra utal hogy nem szeretne választást 2 év múlva


Kereszténység? ja az amikor embereket égetnek meg mert betegek vagy csúnyán néznek a papra?


a kereszténység a legvéresebb vallás a világon. Több áldozata volt az elmúlt 2000 évben mint 2 világégésnek összesen

2012. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Xilo válasza:
88%

"itt mért nem döntjük meg a diktatúrát?" - Azért, mert itt nincs diktatúra. Vannak ugyan antidemokratikus rendeletek, de a procedurális értelmezés szerint, ez még demokrácia. Egyébként a demokrácia relatív.A nyugati demokráciához képest diktatórikus jellegek vannak jelen, viszont a kelet-európai szemszögből, igen demokratikus az ország.


"viktor minden lépése arra utal hogy nem szeretne választást 2 év múlva" - Nem vagyok FIDESZ-es, de ezt honnan veszed? Arra inkább utal, hogy kormánypárt akar maradni.


A harmadik dolog pedig, mik ezek az idióta ateista kommentek? Én nem vagyok vallásos, de amiket olvastam az szánalmas sz*rdobálás.

2012. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem vagyok vallásos, de amiket olvastam az szánalmas sz*rdobálás.

"


Kb. mint a biblia tartalma :).

2012. dec. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Xilo válasza:
100%
Ha nem tetszik ne olvasd! Ne fikázd már a másik ember vallását, szent írását, mert megsérted! Amint azt már mondtam én nem vagyok vallásos, de legyél már toleránsabb a másik emberrel szemben!
2012. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!