Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még mindig az európai kontinen...

Még mindig az európai kontinensen a legmagasabb az életszínvonal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha teljes kontinenseket nézel átlagolva, akkor Amerikáé a legmagasabb. bár lehet, hogy Dél-Amerika miatt Ausztrália megverné őket. Európa csak utánuk jön, de ha külön egy-egy országra értetted a kérdést, akkor igen, még mindig egy európai ország vezeti a legmagasabb életszínvonal top listát.
2012. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak a nyugati részen.


Mert azoknak az országoknak jó a gazdasága ,jobb az emberek mentalitása.Más a munkamorál.És még sorolhatnám.


De például az Amerika kontinensen elég gazdag USA és Kanada is és magas az életszínvonal.


Vagy nézzük meg kelet Ázsiában Japánt.


Vagy ott van Ausztrália ,Új-Zéland


Oroszországot nem mondanám.Bár fejlődő ország és ott él a legtöbb gazdag a világon az átlag életszínvonal mégis alacsony.

2012. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állítólag Katar megelőzte Liechensteint, és egyre tör felfelé, úgyhogy már Ázsiában van a leggazdagabb ország:)


Rank Country GDP - per capita (PPP) (US$)

1 Qatar 179,000

2 Liechtenstein 141,100

3 Luxembourg 82,600


61 Estonia 19,100

62 Hungary 18,800

63 Poland 18,800


Nem lehet rossz ez a Katar, a főváros picit jobban néz ki mint nálunk:


[link]


[link]



Ohh bárcsak lenne nekünk is olajunk....

2012. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ezerszer inkább bejön Budapest azzal a mivoltával, hogy VAN TÖRTÉNELME.
2012. júl. 1. 01:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Történelme van de életszínvonala az nincs.


A sok paraszt politikus felhőkarcolót sem enged.Pedig lennének magyar és külföldi befektetők is akik terveznek ide.

Nézd meg Lengyelország fővárosát ott már nőnek a felhőkarcolók mint a gomba.Rövid időn belül életszínvonalban is megelőzi Magyarországot.

2012. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Földughatjuk a történelmünket sajnos, nem lehet az 1000 éves múltra verni a mellünket, közben meg semmit nem tenni. 1000 éves múlttól nem lesz jobb az életszínvonal. Meg kaja se lesz tőle. Az sem érdekel a Világon senkit (kivéve a "radikálisokat), hogy a szlovákoknak egy királyuk sem volt. Mégis jobban élnek mint mi. Ma ma van, nem 1456..
2012. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez valóban így van, csak megjegyeztem, hogy számomra (és szerintem ezzel vannak még páran így) Budapest vonzóbb hely, mint az arab világ bármely városa.

És egy város nem felhőkarcolóktól lesz fontos város (szerintem), ott van pl. Róma, Bécs vagy Prága (bár utóbbi kettőben akad elvétve néhány).

És mondjuk az életszínvonal sok tényezőből áll össze: valóban benne van a jólét is, de olyan tényezők is hozzájárulnak az egészéhez, mint pl. a közbiztonság, a zölterületek aránya, a tömegközlekedés, a szórakozási lehetőségek, s ezek tekintetében Budapest nem is olyan rossz hely, én úgy gondolom.

2012. júl. 1. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

A felhőkarcolók a modern metropoliszok szimbólumai , a fejlettség jelképei.


Németország:

[link]


Japán:

[link]


Ausztrália:

[link]


Lengyelország:

[link]

[link]


Oroszország:

[link]



Így kell kinéznie egy 21. századi fejlett városnak.Direkt nem USA-tól mutattam képeket mert sokan azt hiszik hogy csak ott vannak felhőkarcolók.

2012. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!