Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A népek miért nem lázadnak...

A népek miért nem lázadnak fel az elangolosítás ellen?

Figyelt kérdés
Lassan már az oroszok is angolul fognak beszélni, akik az USA nagy ellensége. Miért nem rohanják le a nem angol nyelvű országok az angol nyelvű országokat és vetnek véget ennek?

2012. jún. 27. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert angolul sooooooooooooooooooooookal könnyebb megtanulni, mint oroszul?
2012. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 asmosys ***** válasza:
92%

Hogy neked mennyi eszed van. Persze lázadhatsz, tanulj latinul.

Egyébként a mandarint sokkal többen beszélik, mint az angolt. :D

2012. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Neked is sok eszed van. Egy időben a világ negyede angol fennhatóság alatt volt, az USA-nak van a legerősebb piaca. Nem elangolosodnak, hanem ez van, hogy a nagy múlt miatt az angol a világnyelv. Oroszok csak akkor fognak angolul beszélni, ha angol tárgyalópartnereik vannak (ami ugye szép számban előfordul), de németekkel vagy németül vagy oroszul beszélnek.

Bár értékelem hogy 13 éves fejjel ilyen okosakat tudsz kérdezni.

2012. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Lemaradtál legalább 20 évet ezzel a kérdéssel, de az 50-60-as években nagy kommunista besúgó válhatott volna belőled, aki a nyugati imperialisták ellen uszít:)) Nézd meg A tanú c. filmet tetszeni fog, van benne egy kifejezetten neked szóló rész (angolpark)
2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Keress kérdéseket hasonló témákban: Amerikai Egyesült Államok, angol, sátán, nyelvterror, terror, pokol"

[link]

2012. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi esze lehet egy ilyen kérdezőnek? Oroszok meg USA nagy ellenségek... találtál valami régi újságot a kerti budin? Miért is rohannának a nem angol nyelvűek bárhová? :o))) Lusta vagy angolul megtanulni? Én nagyon sok remek ismeretséget kötöttem angolul és most sokkal, de sokkal szegényebb lennék ezek nélkül az élmények nélkül. Végre van egy nyelv, amivel a világon bárhol elboldogulunk. Kivéve persze téged, meg az elvbarátaidat. ))
2012. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam véleményt csak feltettem egy kérdést.

Amúgy tényleg nagy ellensége az usa az oroszoknak, majdnem kitört a világháború, mert az oroszok kubából akarták atombombázni az usa-t.

2012. jún. 27. 19:42
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Le vagy maradva 60 évvel. Azóta kicsit megváltoztak a politikai viszonyok. Tény hogy nem puszipajtások de erős gazdasági kapcsolatuk van egymással.
2012. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinek magánügye, hogy milyen nyelven tanul meg, amúgy az USA lakosságának jó része nem angolul beszél elsődlegesen. Ha nem tetszik az angol, ne beszéld, probléma megoldva.
2012. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez bizony jó kérdés. Engem is zavar a jelenség.
2012. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!