Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezért utálják az angolok Hitlert?

Ezért utálják az angolok Hitlert?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy azért utálják az angolok Hitlert, mert egy titkos hadművelet során ellopta az összes kakaót és nutellát a szigetországból, és mert megtámadta Lengyelországot. Igaz ez?

2012. jún. 21. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, még csak nem is mosolyogtam rajta.
2012. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem viccből írtam ki. Ezt olvastam Youtuben egy videó alatt. KOMOLYAN.
2012. jún. 21. 20:15
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire hiteles az infó, csak nem akarok TÉVHITEKBEN ÉLNI! Elnézést válaszoló a tudatlanságomért!
2012. jún. 21. 20:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Linkeld.
2012. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem menti a Chromem a weboldalakat. De valami IL-2 strumovik videó alatt volt. valami cliffs of dover..
2012. jún. 21. 20:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Remélem törlik a kérdésed miután senki nem röhögött rajta.
2012. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Nem viccből írtam ki. Ezt olvastam Youtuben egy videó alatt. KOMOLYAN."


Jézus pöcke! A jutubon ennyire komoly történész gárdák kommentelnek? :D

2012. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jólvan viccesek vagytok. :D Igazából tényleg azért írtam ki, mert ilyen elmeroggyantak kiírták ezt Youtubera(ráadásul magyarokXD) és hogy most ebből mi is igaz. :D
2012. jún. 21. 20:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az angolok azért utálják Hitlert mint mindenki más. Meg mert szétbombázta Dél-Angliát és Londont. Különben rokon, germán-nép mindekttő és ezért Hitler eleinte a szövetségesei közt akarta tudni az angolokat (skótokat még inkább), eleinte nem is volt szándékában megszállni az országot, hanem az ottani náci pártot akarta hatalomra juttatni, de ez mint tudjuk nem jött össze.
2012. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha leérettségizel történelemből, akkor lehetőséged nyílik arra, hogy te röhögj az olyan idiótákon, mint amilyen te vagy most.
2012. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!