Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent a "multikulti"?

Mit jelent a "multikulti"?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

"Akármennyire is fontosnak gondolom a toleranciát, lassan csökkenteni kéne a bevándorlást mert túl sok feszültséget kelt!"


Merkel szabályoztatni fogja.Éppen most dolgozik azon hogy hogyan és miként.


Az én véleményem az hogy olyan rendszer kellene mint USA , Kanada esetleg a szigorúbb ausztrál pontrendszer.Lenne ugyanúgy "zöldkártya" lottó.USA-ba például azok az államok nem tarthatnak zöldkártya lottót ahonnan túl sokan mentek.

2012. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A multikulti azt jelenti, hogy egy adott országban a bevándorlók megtarthatják a saját szokásaikat, kultúrájukat stb. Nem kell beilleszkedniük, integrálódniuk. Ezzel szemben - szerintem - aki multikulti-ellenes az nem a bevándorlók ellen van, hanem a fentebb említett gyakorlat ellen. Vagyis aki jön az illeszkedjen be, különben mehet haza. Európának úgy sem árt a vérfrissítés, fogyunk.


Az USA-ban meg nem multikulti van, hanem úgynevezett olvasztótégely. Vagyis bárki aki odamegy, amerikai is lesz. És működik. Európa valahol nagyon elbaszarintotta. Itt még az is lehetséges, hogy gyűlöletbeszédeket tartsanak a befogadó társadalom ellen bizonyos mecsetekben.

2012. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Utolso! Nyitva maradt a ketrecajto?!

Jo lenne ha a valaszokra kulturalt modon reagalnal, az anyazast mellozve!

Egyebkent kicsit tajekozodj jobban Magyarorszag tortenelmebol, etnikumaibol, vandorlaai,elneptelenedesi es betelepuloi politikai periodusaibol.

A korcs megnevezes pedig meg allatokra hasznalva is igen serto.

2012. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó akkor akkor szerinted Magyarország fele korcs?


Én Magyarország nyugati régiójában élek alig vannak olyanok akiket leírtál.


"A magyarok azok magyarok turanid típusúak, alacsonyak, barna vagy zöld szeműek, zömökek és széles az állkapcsuk."


Akik itt élnek , a férfiak 180-185 magasak de gyakori a 190 is.Sokuk szőke hajú kék szemű , és nem zömök hanem csontos , vékonyabb.


Alacsony magyart alig látni erre felé.Sok a szőke és kék szemű német, szláv beütésű ember.


Miért lennénk korcsok?

Lehet az ősmagyarok olyanok voltak mint amilyennek leírtad őket de ma már alig-alig látsz olyan embert.

2012. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Srácok, a vitákat ha kérhetem mellőzni. Köszönöm.

2012. jún. 8. 21:25
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki rasszista vagy mocskolódik arra nem válaszolni kell hanem kimoderáltatni...
2012. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Mar hajnalban kimoderaltattam a kommentet...:)
2012. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Ha valaki rasszista vagy mocskolódik arra nem válaszolni kell hanem kimoderáltatni..."


Én olyan ember vagyok, aki először kérdez, aztán üt.


Szóval először figyelmeztetem, hogy fejezze be, ha mégse teszi, akkor fordulok a moderátorokhoz segítségért.

2012. jún. 10. 12:41
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki összekeveredik mindenkivel, a végén nem lesz más, csak egy nagy alaktalan, csandála tömeg.
2012. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!