Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják egyesek hogy az...

Miért mondják egyesek hogy az USA önmerényletet hajtott végre a szeptember 11. én?

Figyelt kérdés
Azt elismerem,hogy a világon sok a csalás,ármánykodás,de azt nem jön hogy elhigyjem,hogy az USA ekkora öngólt rúgjon csak azért,hogy olajra tegyen szert.
2012. jún. 3. 15:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy példa: gyorstalpaló repülésvezetéssel kapcsán.
2012. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%

"A zsidók legalább tudnak asszimilálódni , integrálódni és sokkal kulturáltabbak."


Ezeknek a hiánya miatt vannak évezredek óta zsidóüldözések. Ezek sehova nem tudnak asszimilálódni, és senkit se képesek elfogadni. Nem azért utálják őket, mert vagyonosok, hanem a vagyonszerzés módja miatt...


"Csupán egy vagyok a sok közül akik nem bírják nézni Európa pusztulását."


Szerinted kiknek köszönhető, hogy itt vannak a muzulmánok? Na, pont a zsidóknak, mert ők nyitják meg a határokat előttük, meg az általuk elhülyített, liberalista fehérek.


"Nyilvánvalóan egy darab amerikai sem vett volna részt egy ilyen katasztrófa végrehajtásában és főleg nem áldozzák az életüket (öngyilkos arab pilóták, ha rémlik."


Szerinted tényleg jelentkezőket toboroztak? Aki ott volt, oszt kész. Öngyilkos arab pilóták... Honnan veszed, hogy nem volt-e valami betegsége, ami miatt már mindegy volt, de így pénzeli a családját az állam? Én is lazán bevállalnám, ha ez lenne!


"akkor csak azt hallanánk, hogy Amerika milyen jó és milyen szép"


Ezt halljuk, nem azt, hogy szar.


"hasonlítsátok már össze a muszlim kommunikációs jogokat az amerikaiakéval"


Iránban legalább nem lehet hülyeségeket beszélni, meg nem is akarnak...


"Zsidók mikor gyilkolásznak ártatlan embereket Isten nevében Európában?"


Ők a gyilkolás kiváltó tényezői. Miattuk tört ki az első illetve második Világháború. Miattuk él több millió magyar a hazájától elszakítva. Miattuk van válság, mivel ők állnak a pénzintézetek élén, és irányítják a gazdaságot.

És ezek aztán nem muszlim propagandák, már több ezer éve ez megy.


"Hány világhírű arab orvost és feltalálót, BÉKE-díjast ismerünk?"


Mert szerinted a zsidó média pont az egyik legnagyobb ellenségüket fogja díjakkal jutalmazni, reklámozni, magasztalni? Teljesen idióta vagy. Lehetnél kicsit reálisabb.

2012. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Ezek sehova nem tudnak asszimilálódni, és senkit se képesek elfogadni. Nem azért utálják őket, mert vagyonosok, hanem a vagyonszerzés módja miatt..."


A legtöbb zsidó már annyira asszimilálódott, hogy azt sem tudod róla, hogy zsidó. Vagyonszerzés módján mit értesz? Zsidók szoktak bankot rabolni, meg pénzért késelni az utcán?


"Szerinted kiknek köszönhető, hogy itt vannak a muzulmánok? Na, pont a zsidóknak, mert ők nyitják meg a határokat előttük, meg az általuk elhülyített, liberalista fehérek."


Tehát Franciaország, Norvégia és a többi fejlett európai ország politikusai mind zsidók? Tehát egész Európát zsidók irányítják? Kicsit beteges vagy.


"Szerinted tényleg jelentkezőket toboroztak? Aki ott volt, oszt kész. Öngyilkos arab pilóták... Honnan veszed, hogy nem volt-e valami betegsége, ami miatt már mindegy volt, de így pénzeli a családját az állam? Én is lazán bevállalnám, ha ez lenne!"


Igen, valószínűleg Bush meghirdette az újságokban, hogy a Amerika elleni terrorista merényletre keresünk embereket, akik szívesen meghalnának és megölnének pár ezer embert, a jelentkezés feltétele, hogy a jelölt perfektül beszéljen arabul. Egyébként ha kicsit utánaolvastál volna a témákat, akkor találkozhattál volna az elkövetők életrajzával és jellemzésével is, és nem írnál ekkora baromságokat. És bocs, de te nem vagy egy átlagos normális ember, simán el tudom képzelni rólad, hogy a Koránt olvasod minden éjjel.


"Ezt halljuk, nem azt, hogy szar."

Akkor honnan szeded a hülyeségeidet? És Google-ben miért az első találatok között vannak az Amerika ellenes összeesküvés elméletek?


"Iránban legalább nem lehet hülyeségeket beszélni, meg nem is akarnak..."


Éltél már Iránban?



"Ők a gyilkolás kiváltó tényezői. Miattuk tört ki az első illetve második Világháború. Miattuk él több millió magyar a hazájától elszakítva. Miattuk van válság, mivel ők állnak a pénzintézetek élén, és irányítják a gazdaságot.

És ezek aztán nem muszlim propagandák, már több ezer éve ez megy."


Igazad van, a zsidók akarták, hogy a leggusztustalanabb körülmények között kínozzák és gyilkolják meg őket, csecsemőktől aggastyánokig. Direkt őt tervelték ki az egészet.



"Mert szerinted a zsidó média pont az egyik legnagyobb ellenségüket fogja díjakkal jutalmazni, reklámozni, magasztalni? Teljesen idióta vagy. Lehetnél kicsit reálisabb."


A norvég békedíj szerinted a zsidó média? Nézd már meg, kik kaptak díjat, te shegfej. Mahatma Gandhi, Martin Luther King Jr, Teréz anya szerinted zsidók?

2012. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 quetzalcoatl ***** válasza:
39%

Van egy vicc, ami így szól. Bush és a védelmi miniszter beszélget a kávézóban. A pincér mellettük épp hallja amit beszélnek.

- Ha indítunk egy háborút afganisztán ellen, megölünk 3 millió afgánt és egy biciklis postást., mondja a miniszter.

-Közbevág a picér: - Egy biciklis postást? De hát miért?

-Látod, Bush? Nem meg mondtam hogy a hárommillió afgán senkit nem fog érdekelni?


A kérdésedre válaszolva pedig; mert többet ér a hatalmas afgán nyersanyag kincs, mint a pár ezer new yorki élete. Nem beszélve a dollártízmilliárdos hadiipari megrendelésekről, amik felpörgeitik a gazdaságot, valamint a "terrorizmus" elleni harcban csorbíthaják a személyiségjogokat. Lehallgatnak legálisan bárkit, mindenét figyelik, alap nélkül bebörtönözhetik. Valamint bármilyen ország ellen felléphetnek ha köze van a "terroristákhoz".

Pearl Harbor előtt az amerikaiak közvélemény alapján ki akartak amradni a II.VH-ból, de az eset után százezrek vonultak be önként. Vietnámban is mit kerestek? :D Vicc az egész ahogy eladják magukat. Az önmerényleteknek pedig elég erőseknek kell lenniük, hogy hassanak a közvéleményre. Az angolokat nem sokkolta kellőképp szeptember 11. Ott utána metrót/buszt robbantottak a "terroristák". Nem sokkal később az Egyesült Királyság is hadat üzet a terrorizmusnak, Afganisztánnak. Sokkal több észérv van az önmerénylet mellett, mint a merénylet mellett. Ajánlom a Zeitgeist című filmet. De a józan paraszti eszedet is. Részvétem az összes polgári és háborús áldozatért.

2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

De ha tudtak is Pearl Harbor-ról akkor miért nem készültek fel?Ugyanúgy megtámadták volna őket,és meg is lett volna az ürügy a belépésre,csak úgy még maradt is volna egy tucat romboló,csatahajó meg repülő.

Mi értelme lett volna nem felkészülni?

2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Az emberek egy részének lelki igénye van az ilyen buta összeesküvés-történetekre.


Aki kicsit is tisztában van a világ dolgainak természetével, és magával Amerikával, az pontosan tudja, hogy egy ilyesfajta önmerénylet az amerikai kormány, hadsereg, CIA, FBI stb. szervezésében eleve nem maradhatott volna titokban. Kiszivárgott volna időben a dolog, az ellenzéki demokraták pedig, a médiával karöltve éktelen botrányt csaptak volna a dologból. Nixon bukása és a Watergate piszlicsáré dolog volt ahhoz képest, ami ebből kerekedett volna egy nap alatt.


Másrészt egy ilyen bonyolult önmerényletnek az égvilágon semmi értelme sem lett volna, ennél jóval egyszerűbb indok is elegendő egy háború megindításához. Hitlernek néhány lengyel egyenruha elég volt hozzá :)


15:49

"Kennedy-t sem kívülről lövették le, szóval simán lehet."


Kennedyt sem lövette le senki, egy magányos őrült végzett vele. Magas rangú politikusokat, elnököket nem kifizetődő "belülről" meggyilkolni, elég őket tönkretenni és félreállítani (lásd. legutóbb Strauss-Kahn).


19:36

"Nem azért utálják őket, mert vagyonosok, hanem a vagyonszerzés módja miatt... "


Nem utálják őket, ez a zsidófixáció az itthoni lúzer tinédzserek dilije, semmi több :)


21:03

"A kérdésedre válaszolva pedig; mert többet ér a hatalmas afgán nyersanyag kincs, mint a pár ezer new yorki élete. "


Az a nyersanyagkincs a földben van és ott is marad, nem rémlik, hogy zajlana a kitermelése.

Afganisztán ettől függetlenül ostoba kaland volt Bush részéről, nem vitatom. Elég lett volna Pakisztánt rászabadítani arra a kőkorszaki országra.

2012. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

"Ajánlom a Zeitgeist című filmet. De a józan paraszti eszedet is"


Józan és Zeitgeist egymást kizáró fogalmak. Én pl szeretem a kommunizmus eszméjét és baloldali vagyok, de a Zeitgeist még nekem is too much. Annyira durván radikális kommunista propaganda, hogy szerintem értelmes ember nem tudja komolyan venni.

2012. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én is gyűlölöm az amerikai republikánusokat Afganisztán és Irak miatt, és én is azt gondolom, hogy Bush és az emberei akarták az olajat. Szerencsére jött Obama, és elérte, hogy kivonuljanak a katonák Irakból és nemsoká Afganisztánból is. Bushék után egy igazi békeharcosnak néz ki az az ember. A republikánusok mindig is szerettek háborúzni. Viszont azt nem kéne elfelejteni, hogy a CIA AZONNAL nyilvánosságra hozta az információt 2005-ben, hogy nincs Irakban atomfegyver. Nem titkolták el. Egyébként meg az olaj miatt nem kell már sokáig aggódni, a kínaiak pár évtizeden belül olyan olcsón fognak napkollektorokat kiépíteni az egész világon mindenhol, hogy nem lesz többet probléma az olaj, annyit fog érni, mint a homok.
2012. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, az itteni zsidóbagázzsal nem érdemes vitatkozni, még az összefüggéseket se látjátok...
2012. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem hallottatok az Operation Northwoodsról?
2012. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!