Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha lenne NSDAP part akkor...

Ha lenne NSDAP part akkor megvalasztanad öket?

Figyelt kérdés
Mindegy,hogy igen vagy nem csak ird le,hogy igen vagy nem es egy rövid indoklast hozza.
2012. máj. 22. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, kész aranybánya vagy a hülyeségekből.


A homoszexualitás nem divat a fiatalok körében. A homoszexualitás nem választás, úgy születik az ember. A legtöbb fiatal undorodik a homoszexualistástól.


Az abortusz azért "oké", mert nem gyilkosság. A gyerek biológiailag nem él. Ami nem él, nem lehet megölni. Másrészt pedig hadd döntse el az anya, hogy meg szeretné tartani a gyereket, fel szeretné-e nevelni vagy sem. Ha pedig mindezt vallási alapon mondod, akkor meg egyenesen osotba vagy.

Attól, hogy tegyük fel, a vallásod tiltja, hogy megnézzed a vasárnap esti filmet, az még nem azt jelenti, hogy akkor most megpróbáljuk a vasárnap esti filmet illegálissá tenni. Az azt jelenti, hogy TE nem nézheted a vasárnap esti filmet.


A szólásszabadság nem egyenlő azzal, hogy sértegetni is lehet valakit. Még élnek azok, akik megjárták a munkatáborokat. Azt is büntetik, ha valaki letagadja a kommunista bűnöket.


Ha meg nem tetszik a kapitalizmus, vannak olyan országok, ahol nem ez a rendszer. Vagy pedig találj ki jobbat. Jelenleg ez a legjobban működő rendszer.


Versenyre alapul, tehát ne várd el azt, mint a szocializmusban, hogy állam bácsi majd kitörli a seggedet. Mindenki egyedül van, mindenkinek magának kell megcsinálnia a szerencséjét. Én megcsináltam, és igenis jól élek, stabil helyzetben vagyok, és egy fillérrel nem tartozom egyik banknak sem. Nem "alám rakták" a kocsit, munkahelyet vagy házat, mégis mindegyik megvan.

2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

> A homoszexualitás nem divat a fiatalok körében. A homoszexualitás nem választás, úgy születik az ember. A legtöbb fiatal undorodik a homoszexualistástól.


Gondolom te nem tartozol az említett korosztályba. Manapság minden második fiatal lány volt már a barátnőivel, és minimum biszexnek vallja magát. Természetesen homoszexuálisok mindig is voltak, ez egy betegség, ezért nem szabad elítélni senkit - nem vitatom. Mindenkinek a magánügye, hogy a szobában mit csinál. Viszont ami ma megy, a felvonulások, a házasságért, örökbefogadásért folytatott "harc" igenis zavar, hiszen ez egy abnormális viselkedés. Kíváncsi vagyok, hogy mikor kezdik el a pedofíliát is népszerűsíteni.


> A szólásszabadság nem egyenlő azzal, hogy sértegetni is lehet valakit


Mondod te, miután lehülyéztél. A liberális álszentség egy újabb példája. Ki vagy te? Illetve mi jogosít fel téged vagy bárki mást, hogy megszabja, hogy mi fér bele a szólásszabadságba, és mi nem? Érdekes módon az Egyesült Államokban az alkotmány első módosítása biztosítja a szólásszabadságot, és ott nem is büntetnek azért, mert valaki nem a jelenleg "elfogadott" nézeteket hangoztatja egy történelmi eseményről. Ha valaki másnak a megölésére buzdít, az természetesen más, viszont a holokauszttagadás büntethetőségének követelése csak azt implikálja, hogy a zsidóság igenis üzleti hasznot húz a holokausztból.


Ó, nekem nem a kapitalizmussal van bajom, hanem azzal, ahogy a kapitalizmus a mai világban folyik: konkrétan a spekulációs tőke arányával, a dollármilliárdokkal, melyeket bailoutként adtak a bankoknak, s amelyek osztalékként a részvényesek zsebében landolt.


Feleslegesen szónokolsz: az internacionalista szocializmus tönkretette a családomat, és igen, sikerült helyreállnunk valamilyen mértékig. Amiről én beszélek, az nem az egyének szintje, hanem a vállalatoké, bankoké. Relatíve mi is jól élünk, apám kukató egy tudományegyetemen már több éve, anyám szintén egyetemi tanár, és pár év múlva én is a második diplomámért fogok tanulni.

2012. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Rájuk szavaznék, mert egyetértek az eszméikkel.
2021. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!