Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más nemzetek emberei miért...

Más nemzetek emberei miért sokkal nacionalistábbak mint mi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
mert ők nincsenek lenácizva ha szeretik a hazájukat
2012. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Azért mert rögtön azt mondják hogy náci, fasiszta....

Meg lehet azért is, mert a második világháború után, megalapították az avh-avo-t ami kommunista befolyás alatt állt, ami a nacionalista elvek eltiprója volt, ebből kifolyólag kiölték az emberekből a hasonló nézeteket fizikai, és lelki terror eszközeivel. (csak mellékesen szerinted a diktatúra, és a kommunizmus kinek kedvezett a második v.h. után?) Nem a nacionalistáknak, az biztos.

2012. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Mert te gondolom 1000 évig is el lennél, hogy fizeted az antinacionalista képviselők által szétlopott, (pl.Sukoró) ország számláit hogy egyenesben tartsd, vagy napi 12 órát dolgoznál alamizsnáért, hogy ne halj éhen, vagy ne vegyék ki alólad a házat, miközben ők a 6. nyaralójukat veszik a mit tudom én milyen szigeten, meg milliárdokat mozgatnak offshore cégeken keresztül, hogy ne kelljen adózniuk miközben, te azért is adózol ha dolgozol.

És akkor még nem is beszéltem ilyenekről hogy költségtérítés, ilyen támogatás, olyan mit tudom én mi.

(ez még mindig (kommunizmus))

2012. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

én trianonnal kapcsolatba mindig is mondom, hogy úgy kiakadni h mekkora gaztett és összeesküvés volt ellenünk hülyeség, mert érhető amit velünk tettek, de aki úgy áll hozzá h hát megérdemeltük meg hát minek amiatt majrézni és hasonló hát az szerintem minden csak olyan igazán magyar érzésű nem.


Én nem tudnám jónéven venni vagy elnézni azt, mikor mondjuk a hazámat megfosztják olyan területektől ami a miénk.

ja hogy nemzetiségek így meg úgy, érdekes más helyeken ez valahogy nem probléma ezeknek az embereknek.


másik meg igen, tényleg mindenki el van nácizva aki a hazája érdekeit előbbre helyezi másokénál..

holott ez számtalan helyen megjelenik csak az ilyen emberek ezeket szándékosan elnézik és szelektálnak, kettős mércével mérik ugyan azt az elvet mert mondjuk ők baloldaliak vagy mszp-sek vagy zsidó vallású vagy mittudom én...

2012. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

"mert ők nincsenek lenácizva ha szeretik a hazájukat"


Nem az a hazaszeretet, ha kopaszra darálod a fejed, acélbetétes bakancsban mászkálsz és mindenért (a saját sikertelenségeidért) egy adott kisebbséget teszed felelőssé.

Érdekes, hogy a tehetséges, életrevaló emberek között kevesebb a nacionalista mint a kocsmamagyarok között.

2012. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

ma 07:22-nek


Az is érdekes, hogy a politikában, a pénzügyi, és a vezető pozíciókban, nem nacionalista nézetű emberek vannak. (több haszna van ebben az országban annak, aki antinacionalista)(legalábbis, ha vezetőpozícióban akar elhelyezkedni)

Egyébként jobboldali szimpatizáns pl: Dörner György, Ákos hogy csak néhányat említsek

2012. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

"Egyébként jobboldali szimpatizáns pl: Dörner György, Ákos hogy csak néhányat említsek"


Egyikük sem túl hasznos tagja a társadalomnak.

2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Te aztán pótolhatatlan vagy.

De azt elkönyvelheted, hogy nagyobb hírnevük van, mint neked.

Egyébként tehetséges nacionalista emberekről volt szó, olvasd el még egyszer aztán írj.

2012. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha a szó általános (negatív) jelentésére gondolsz , az talán azért van mert nemvagyunk jóléti ország ezért nincs jelentős multi-kulti. Magyarországon azért nem tudott rendes nemzeti identitás kialakulni , mert mindig mást próbáltak ráeröltetni a népre . A szocializmus idején trianon miatt tabusították a témát , miközben a cseheknél ennél szabadabban lehetett róla beszélni .
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Meg hát nincs is túl minden, amire büszkék lehetnénk, ez az igazság. De még összehozhatunk valamit, ha abbahagyjuk a kivándorlást külföldre és felbukkan valami értelmes kormánypárt.
2012. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!