Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik európai országban...

Melyik európai országban lehet még most is nagyon jól megélni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Bármelyikben jól meg lehet élni, csak olyan munkával kell rendelkezni, amit megfizetnek...
2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Elsőnél a pont :)
2012. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Legjobban Magyarországon, de vannak akik máshol is képesek, csak kicsivel nehezebb.
2012. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hollandia, Svedorszag, Kanada, Norvegia.
2012. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nem dávid ***** válasza:
100%
Ez relatív dolog. Ha külföldön is minimálbért kapod ne számits jó megélhetésre. Viszont egy jó szakmával meg tudsz élni Magyarországon is. De lehet mondjuk el kell költözni az ország másik felére. Én németbe dolgoztam ott jobban élnek az emberek mint itt de a nyelvet nagyon kell tudni hogy ne húzzanak le.
2012. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha külföldön is minimálbért kapod ne számits jó megélhetésre. Viszont egy jó szakmával meg tudsz élni Magyarországon is. De lehet mondjuk el kell költözni az ország másik felére. Én németbe dolgoztam ott jobban élnek az emberek mint itt de a nyelvet nagyon kell tudni hogy ne húzzanak le."


Maximálisan egyetértek.

2012. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Valaki0702 ***** válasza:
67%
Negyedik Kanadát mikor csatolták Európához? Én nem hallottam róla, és ti? Egyébként az első jót mond mindenhol meglehet élni jól ha jó a munka.
2012. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Valoszinu,mire a kerdest elkezdtem irni, mar valahogy nem lebegett elottem h Europa.Szives elnezesedet kerem...

De ennyi erovel Te se a kerdesre valaszoltal...hoppa!

2012. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!