Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Multikulturalizmus vagy fasizmus?

Szittyatarzan kérdése:

Multikulturalizmus vagy fasizmus?

Figyelt kérdés
csak ez 2 út van ? Én inkább maradok multikulturalizmusnál! És ti?
2012. ápr. 2. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem csak ez a kettő van. De ha mégis, akkor inkább a multikulti, bár azt is rühellem.
2012. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A multikulturalizmusra jó példa Kanada.Ha magyarként mész oda akkor simán őrizheted a magyar hagyományokat , sőt még magyar települések , iskolák is vannak ahol magyarul adják le a tananyagot.Kanada nem várja el hogy az ő kultúrájukat kövesd.


Sokan 1 kalap alá veszik az USA-t és Kanadát.Az USA abban különbözik hogy ott csak az amerikai kultúrát követheted.AZ USA elvárja hogy csak az amerikai kultúrát kövesd ha egyszer ott élsz.Persze a házában mindenki azt csinál amit akar de nyíltan nagyon kinézne mindenki.


A fasizmus az más tészta.Szükség van belőle 1 kevésre.

2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem csak ez a két út van...

ha én megtarthatom a saját nemzetem hagyományait és azt szabadon tovább adhatom

ha ezt elvárom másoktól mások is elvárhatják tőlem

más kérdés, hogy ezt ne az én pénzemen tegyék

2012. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
A fasizmus mindenek előtt.
2012. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

> Multikulturalizmus vagy fasizmus?

Egyik sem működőképes.


> csak ez 2 út van ?

Nem. Van középút is.

2012. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarországról aztán nagyon hitelesen lehet a multikulturalizmust gyülőlni, és kijelenteni, hogy működésképtelen. Miért az? Mert szökőévente egy őrült lövöldözni kezd az emberekre? Ugyan már, mintha homogén országokban nem lennének gyilkosságok. Én Londonban élek, a világ talán "legmultikultibb" városában, senkinek semmi baja a másikkal, mindenki éli az életét, legyen fekete, fehér, indiai vagy muszlim. Nem értem, miért lenne működésképtelen ez a felállás.
2012. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6

Persze, hogy nem érted hisz egy idegen országban élsz idegen helyen.

2012. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy Magyarországon, ahol vannak magyarok meg pár cigány mindenki akkora "anti-multikulti", hogy csoda, itt viszont, ahol ténylegesen rengeteg nemzetiség él egy helyen, a kutyát nem érdekli ez. Vannak szélsőségesek, az tény, de nem számottevőek. A BNP azt hiszem 2 százalékot se kapott két éve.
2012. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!