Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van tökéletes ország régió?

Van tökéletes ország régió?

Figyelt kérdés
Hol az időjárás olyan mint a mesékbe. Hol nyáron 36C van télen -20C. A tavasz üde zöld az ősz sárga. Hol kisebb hegyek dombok tarkítják a tájat.Hol a falu közepén folyó, a templom dombon van. Ahol az anyagi jólét is "biztosítva" van .
2012. márc. 19. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Berettyóújfalva!
2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szép hely? Mert én imádom a hazám :D csak az időjárás azzal van bajom.
2012. márc. 19. 20:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Berlin és környéke.
2012. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hol nyáron 36C van télen -20C"


Vagyis egész évben nincs normális idő, mert a nyár túl meleg, a tél túl hideg, a tavasz és ősz pedig rövid és esős. Ezt nem nevezném tökéletesnek.

2012. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

„Hol nyáron 36C van télen -20C. A tavasz üde zöld az ősz sárga.”

Szerintem Magyarország elég közel áll ahhoz.


„Hol kisebb hegyek dombok tarkítják a tájat.Hol a falu közepén folyó, a templom dombon van.”

A Balatonfelvidék ilyesmi.


„Ahol az anyagi jólét is "biztosítva" van .”

Ezt nem tudom. Szerintem hosszú távon a nyugati jólét sehol sem biztos.

De ha a jelenből indulunk ki, akkor az USA középső államai kb. Nebrskától Illinoisig hasonlóak, illetve Franciaországban és Németország déli részén lehetnek hasonló helyek.


Klíma szempontjából szóba jöhetnek Csehország, Szlovákia, Szerbia, Románia, Szerbia, Moldova, Ukrajna, Oroszország, Kazahsztán, Kína, Dél-Korea, Japán egyes részei.


Amit te keresel, az azért nem egyszerű, mert ilyen szélsőséges hőmérséklet csak a kontinensek belsejében jellemző, távol a nagy vizektől, viszont ennek következtében ezek viszonylag száraz helyek.


Esetleg ezen a térképen keresgess, leginkább a Dfa, Dfb területek határán.


[link]

2012. márc. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van csak nem magyarisztánban.
2012. márc. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A tökéletes időjárás számomra Quito éghajlata Ecuadorban, ahol egész évben 20 fok körül ingadozik a hőmérséklet. Amit te írsz, az elég szélsőségesen kontinentális. Na de ízlések és pofonok.
2012. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

„Van csak nem magyarisztánban.”


Ez egy szimpla gyalázkodás volt, semmit több.

2012. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bakonyra és Pécsre gondoltam én kisalföld északi részén lakom és eléggé "unalmas" az időjárás
2012. márc. 20. 19:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ott is megvan a -20°C is néha, meg a +36°C is.
2012. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!