Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bill Bates pontosan mit akar...

Bill Bates pontosan mit akar pontosan az emberiséggel a videó alapján?

2012. márc. 7. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 19:58


"Ha a "védőoltások" miatt több ember menekül meg, akkor evidens, hogy az népességNÖVEKEDÉST jelent."

Kezdetben, de a már így 'megmaradt' népesség sokkal kevesebb gyereket fog vállani. Ott ugyanis ennyi gyereket, a kilátástalanság, a nyugdíj hiánya, a magas halálozási arány miatt 'vállalnak be'.


"Abban az esetben jelenthet népességCSÖKKENÉST, ha valamilyen rejtélyes módon több ember halna meg a vakcinától..."

Szerinted, ha szisztematikusan méregvakcinákkal oltanák be az afrikaiakat, akkor az csak 10-15%-ot csökkentene? Meg aztán nem lenne feltűnő! A világ összes jóérzésű embere egy ilyen népírtás esetén Gates fejét követelné. Meg aztán, szerinted egy ilyen konferencián kürtölné világgá, hogy ki akarja írtani Afrikát? Gondolkodj már öregem!


"...vagy amint a videóból kiderül, képtelen lenne a reprodukcióra."

A videóból ilyen nem jön le!

2012. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Invesztor, miért nem regáltál arra a 2 utolsó levélre, amit küldtem neked világkormányzat témában?
2012. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 assurbanapli ***** válasza:
ki az a bill bates?
2012. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:11


Mert nem vagyok vevő a marhaságra.

2012. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Milyen marhaságra? Neked marhaság, hogy én nem vagyok a nemzeti szuverenitás feladásának a híve?
2012. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

OFF:


"Világkormány"


A nemzetben van összetartozás és együtt tartozás érzése. Nemzetbe az azonos kultúrájú , értékrendű és nyelvű emberek tartoznak. Kutatások világállam nélkül is lennének, múltkori levelemben leírtam hogy hogy lehetne pótolni az EU kevés jó dolgát. Olyanról nem hallottál, hogy nemzetek közötti együttműködés?


Te szívesen élnél egy olyan világban, ahol nincsenek kultúra és hagyománybeli különbségek? Én nem az egyszínű világ híve vagyok mint te. Bevallom, én mérsékelt nacionalista vagyok, és nem ilyen internacionális mint te.


Ha szerinted annyira kell a világkormány, akkor megkérdezem: és ki fogja ellenőrizni, hogy ne legyen egy globális diktatúra?

Vagy másként szólva, tőled, tisztelt liberálistól: Ha Hitler egy egész világra kiterjedő uralmat biztosít, az nem lett volna probléma szerinted?


"Árnyékkormány egy ostoba amerikai összeesküvés elmélet"


Ha akarod, akkor megfogalmazom neked hogy mi az az árnyékkormány:


Háttérhatalom, árnyékkormány, sokféleképpen találkozhatunk a kifejezéssel. A lényeg minden esetben ugyanaz. A hatalmon lévő párt, emberek mögött meghúzódó embereket/cégeket, különféle érdekcsoportokat nevezzük árnyékkormánynak, akik a döntéseket valóban meghozzák egy ország sorsát érintően.


A legegyszerűbb példa erre, ha mondjuk egy pártot egy gyógyszergyár támogat a kampánya során, fizeti a reklámfilmeket, az aktivistákat, a plakátokat, minden költséget, azaz hatalomra segíti a pártot, ezért cserébe a későbbiekben a gyógyszergyár által előnyös egészségügyi törvények kerülnek megszavazásra, az a cég fogja a legtöbb állami megrendelést kapni, csak a cég által jóváhagyott emberek kaphatnak fontos pozíciókat az országban és egyáltalán minden területen ők irányítanak.


Manapság ez nem egy céget jelent, hanem közös célokban érdekelt nemzetközi csoportokat. Mondjuk egy bankot és annak befektetőit. Mindenképpen a demokrácia csődje az effajta hatalomra kerülés, hiszen a kormány a nemzetközi tőkét szolgálja ki, nem pedig az állampolgárok érdekeit tartja szem előtt. Szinte mindig rejtve marad a támogató, ám nem hivatalosan mindig tudni lehet.


George Bush esetében tudjuk kik voltak a háttérben, Obama mögött már más áll, másként cselekszik, de még mindig a háború pártján áll a Nobel békedíjas elnök. Ebbe bele is fog rokkanni, mert túlköltekezi magét a háború miatt, de ez nem az amerikai nemzet számára jelent hasznot, hanem egy másik nemzetnek... Illetve olaj cégek és mindenféle befektetők is érdekeltek, mert az amerikai megszállás által megnyílt az ottani piac. Lehet "boltolni" ott is. A kínai adósság is emészti az országot, minden oldalról omladozik. Nyilván ez is valakinek az érdeke.


Ennyit az ostoba összeesküvés elméletekről. A cionista háttérkormány, a bankárok és a hatalmi elit ármánykodása valóság és tény.

2012. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolso: Persze hogy a vilagot a penz es az erdek iranyitja.Ezt a hulye is latja.De Illuminattik meg gonosz cselszovesek nelkul is ez a helyzet.(apropo a piruspirula fele marhasagokra).
2012. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az illuminati nem hülyeség. Ha jól emlékszem, 4 társaság is viselte az Illuminátus Rend nevet. Adam Weishaupt-féle Illuminátus Rend világuralmi terveket szőtt titokban, aztán lelepleződött, és elkezdték üldözni a bagázst.


Most is vannak olyanok akik ilyen dolgokat akarnak. És a céljuk elérésének érdekében a háttérből mozgatják a szálakat. Egypár üzletember kijelentette, hogy világkormányt akarnak.


Én nem a Piros Pirula videóit nézve "világosodtam" meg, csak volt néhány kérdésem. Pl hogy ki ölte meg JFK-t, meg ha összeesküvés történt ellene, a tettesek miért nem lakoltak meg.


Piros Pirula milyen hülyeségeket mond?

2012. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Invesztor, reagálsz a hozzászólásaimra?
2012. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!