Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bill Bates pontosan mit akar...

Bill Bates pontosan mit akar pontosan az emberiséggel a videó alapján?

2012. márc. 7. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

nem igaz hogy mar ide is elerkezett ez a pirospirula marhasag.

a ted logojat felhasznalni ilyen lejaratovideokban ocsmany huzas mert a ted egy ertekes dolog.

2012. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a ted tényleg jó dolog, de magát járatta le azzal, hogy meghívta billyt.
2012. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Afrikában és Ázsiában pusztító, milliókat érintő betegségek ellen gyárt vakcinát karitatív célból. Ha jól végzi a dolgát (ugyebár ezt állította a TED-en), akkor ezzel csökkenthető az emberiség létszáma 10-15%-kal. Ez egy létező jelenség, Európában is a halálos járványok leküzdésével csökkent a népesség. Ezt sajnos a funkcionális analfabéták és összeesküvés-elmélet gyártók nem értik, sajnos ahhoz már tanulni is kéne, de minek mindenféle önjelölt rádiós (Alex Jones) tömören szájbarágja, hogyan is működik a világ.


A TED meg jól tette, hogy meghívta, Gates többek között újféle atomerőművek tervezését is támogatja. Szerintem értékes ember.

2012. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem Bates, Gates. Egyébként mit akar? A vagyonát hizlalni. Ha tényleg a lelkén viseli az éhezők sorsát, miért nem osztja szét a vagyonát? A pénzéből Afrika 10 évig jól elélne...
2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Ez egy létező jelenség, Európában is a halálos járványok leküzdésével csökkent a népesség"


ez egy mekkora baromság. kb mintha azt mondanám hogy a neoliberalizmus elterjedésével fejlődött a számítástechnika.

2012. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A sok birkának üzenem, hogy szánja rá az idejét és nézze végig, talán még rájön, hogyan is működnek a dolgok.


Invesztor


Te nem lehetsz ilyen hülye. Szerintem te ezt direkt csinálod. Egyszerűen nem gondolhatod komolyan. Ha a "védőoltások" miatt több ember menekül meg, akkor evidens, hogy az népességNÖVEKEDÉST jelent. Abban az esetben jelenthet népességCSÖKKENÉST, ha valamilyen rejtélyes módon több ember halna meg a vakcinától, vagy amint a videóból kiderül, képtelen lenne a reprodukcióra.

2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Invesztor valasza nekem se jott le egeszen.

gondolkozo: te vagy a birka mert minden marhasagot elhiszel.de ez jo azoknak akik terjesztik, addig sem foglalkozol a valodi gondokkal.

2012. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
invesztor arra próbált célozni, hogy európában öregedő-stagnáló a lakosság, és hogy ez biztos a járványok megfékezése miatt történt. Tehát gondolom feltételezi, hogy ha az etiópokat meg indiaiakat mindet meggyógyítanánk, meg jóllakatnánk, akkor hirtelen elég lenne nekik családonként egy gyerek, merthogy tudni fogják, hogy az meg is fog maradni.
2012. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kosz, igy mar vilagos.
2012. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 20:26


Pontosan erre gondoltam. Egyébként azt hiszem 'demographic transition' néven lehet erről olvasni. Csak nem tudom minek? Alex Jones megmondta mi a helyzet!

2012. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!