Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Israel mért nem Katar repülőte...

Israel mért nem Katar repülőterén indul támadni az Iráni reaktorokat ha ugy sincs meg az F16, F15-ösökben a 300km/h?

Figyelt kérdés
De szerintem Iran-t ugy is simán lesöprik a térképröl elöb utob
2012. febr. 23. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Tudtommal izrael van beékelődve az ellenségei közé, így elég optimista becslés, hogy a legerősebbet csak úgy lesöprik.
2012. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Grúzia reálisabb kiindulópont, de ahhoz meg az oroszoknak is lenne egy-két szavuk...
2012. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Lesöprésrôl szó sem volt. Ilyesmit Irán, vagyis konkrétan Ahmadinedzsad szokott ígérgetni Izraelnek.


Ami az f akárhányakat illeti, egyelôre gazdasági szankiciók vannak, abban a reményben, hogy Irán elôbb-utóbb mégis észretér.

2012. febr. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Iran eros, nem kell elbagatelizalni. Haboru eseten az izraeli varosok CIVILJEI-t fohja tamadni, a haboru Izrael szamara veres lesz.

Viszont Izraelnek eszeben sincs Iran elsoprese, maximum a fegyvergyarto ipar visszavetese a celjuk.


Azt, meg hogy Izrael honnan fog tamadni - ha fog - ki tudja? Meglehetosen szakszeru strategaik vannak.

2012. febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Iránt a közel-keleti régióban utálja mindenki, mint a xart.
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
utolsó honnan tudod?????
2012. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én is iráni magyar vagyok nem sokat tudok mert 1 éves koromban költöztünk el de azt mondták a szüleim hogy sok barátja van pl: törökország,azerbajdzzsán,örményország,grúzia,afganisztán

ezekbe az országokba irániak vízumentesen utaznak

2012. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha támadnak ténylegesen, a gépeik a földön maradnak... Piros gomb lenyom, és valami fúziós kellemetlenség elviszi az ellenséget. Amúgy azon a térségen a kútmérgezés is szóba jöhet. Én azt nem értem hogy minek kínlódik irán az atomfegyveren. sz@rt se ér. hirosima, nagaszaki mindketttőben laknak emberek és mostanában nem nő harmadik kezük. Ellenben csernobil és laza térsége. Ha rajtam múlna, a teljesen legális energiatermelő reaktor nukleáris hulladékát fele fele arányban összekeverném lőporral és ezt tölteném rakétába majd lőném az ellenségre. Olcsó, hatékony, ritka primitív fegyver. A robbanás elenyészően gyenge de a szétszóródó sugárzóanyag egy éven belül kaszálni fog... Amúgy azért fognak nyerni az irániak mert az ak hoz van nagy kapacitású körtár, az uzihoz meg nincs. a másik hogy bármilyen páncélozott, szupermodern harci gépet leszedek egy darab csúzlival meg egy csapágygolyóval ha elég közel érek hozzá. A turbinába kell belelőni és összetöri benne az aluminium részeket és a motor visszaég ez pedig általában az üzemanyag majd a lőszerek berobbanását okozza ami belülről tépi miszlikbe az egész tákolmányt... Pilóta túlélési esélye, ha a motor a centrifugális erőtől szétrepül akkor zéró, ha csak begyullad, ha észleli a tüzet, jó esélye van hogy a robbanás előtt katapultálhat..
2013. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!