Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jelen pillanatban melyik...

Jelen pillanatban melyik ország a legeslegfejlettebb technológiailag/műszakilag?

Figyelt kérdés

Hello,


az a kérdésem, hogy JELENLEG melyik a világ legeslegfejlettebb országa technológiai/műszaki szempontból?


Előre is köszi!


2012. febr. 14. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Japán ez nem is kérdéses, viszont nem minden téren, pl az űrtechnológiában nem vezet, ez tény hisz még nem olyan régen van űrprogramjuk. De ha az ilyenek leszámítjuk szinte minden téren messze a legfejlettebbek.

Csak egy apróság ami rávilágít a mindennapi különbségre, a hagyományos égőjű asztali lámpa japánban legfeljebb műszaki múzeumban , gyűjtőknél és az iskolákban bemutató célzattal található amiről tanulnak. Már rég nincsenek használatban.

2012. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Magyarország.
2012. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Japán/Dél-Korea
2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sz1u ***** válasza:

00:16


Nyomtam egy zöld kezet, mert jót nevettem!

2012. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!