Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovákok tényleg 140 éve...

A szlovákok tényleg 140 éve védik a földjüket?

Figyelt kérdés

A Szlovák Nemzeti Párt legújabb reklámjában azt írják, hogy már 140 éve védik a szlovák földet és Orbán hajója süllyed.

Ez nem Magyar ellenes kicsit?Amúgy szerintem 1 nullával többet írtak.



2012. febr. 8. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

"és valószínűleg nekem támadna, de nem azért mert ezt mondtam, hanem csak mert magyarul beszélek."


Szerintem mindenki magából indul ki. Ez a vita pedig úgy kezdődne, hogy a másik visszaütött. Amúgy szerintem nem mondanád egy szlovák szemébe. Amúgy miért gondolod, hogy egy átlag szlovákot érdekli ez az egész területvitás butaság? Manapság az a legkisebb probléma, hogy hol vannak a határok. Nacionalizmussal meg nem lehet jóllakni.

2012. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát őket nem is érdekli, ők voltak azok, akit ellopták a földünket, inkább a magyarokat zavarja, hogy hazánk nagy részét elosztogatták. Jó lehet vannak normális Szlovákok, ahogy cigányok is, de azért azt te sem gondolod, hogy normális dolog egy lányt megverni azért mert magyarul beszél a felvidéken.
2012. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"egy lányt megverni azért mert magyarul beszél a felvidéken.

"


Egy lány megverése miatt utálni egy egész népet semmivel sem különb dolog. Sőt, ugyanaz.


" akit ellopták a földünket, inkább a magyarokat zavarja, hogy hazánk nagy részét elosztogatták."


Szerintem már nem zavarja a magyarokat, leszámítva az ilyen radical hungary együttes tagokat. Mondjuk az kérdés, hogy az együttes tagjai mennyire nevezhetőek magyarnak.

2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A szlovákok nagy valószinüséggel horvát országból vándoroltak fel a Felvidékre. Ennek számos nyoma van.


Amúgy meg ezer éve kb. nulla szláv volt azon a területen, mivel "német" kézen volt, és ők nem tűrték volna meg őket maguk alatt. Ha már valakinek ezen az alapon vissza járna, nem a korábbi római (déli) szolgáknak (!!! szláv=slave=servus=szolga !!!) hanem a németeknek akiktől elvettük. De ők nem kérték.

2012. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!