Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet családdal együtt...

Hogyan lehet családdal együtt kijutni Ausztriába vagy Németországba dolgozni és lakni? Hogyan lehetne elindulni ismerős nélkül, minimális nyelvtudással?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nehezen.

De további kérdés még, hogy milyen szakmai végzettség van. (pl NO-ban, Ausztriában jól jön a gépészmérnök, Ausztriában magyar turisztikai szakemberek, stb)

2012. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy felülsz egy vonatra bakker! Sosem értettem az ilyen embereket. Régebben csak bepakoltak egy tarisznya élelmet és elindultak szerencsét próbálni. (mondjuk én személy szerint csak Budapestig) De ha már ott vagy nehogymár a nyelvet ne tudd megtanulni. Nekem mindig van egy olyan érzésem, hogy az ilyen "hogylehetne" emberek sosem fognak elindulni sehová.
2012. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Második válaszadóval egyetértek, én is a tettek embere vagyok, csak egy éves gyerekkel kissé mégis át kéne gondolnom, hogy ha ma összepakolok, akkor már ma fedél legyen ott a gyerekem feje felett és lehetőleg munkába is tudjunk állni.

Mentőszakápoló vagyok, a férjem mentőgépkocsivezető.

2012. febr. 5. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel bárhogy ki lehetne menni, ha nagyon jól beszélnéd a nyelvet. Vannak olyan közvetítők, akik egészségügyiekkel foglalkoznak. Fő az óvatosság, de ilyenkor őket kellene megkérdezni. Olyat én is hallottam, hogy ápolónő ment ki, gyakorlatilag némettudás nélkül. Mondjuk nagyon furcsának találom.
2012. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tud valaki esetleg webcímet ajánlani?
2012. febr. 5. 11:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ápolónő címe jó lesz ?
2012. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hello! Bocsi, de ezt én is akartam írni, csak nem tudtam, hogy hogyan, mert így ne menj ki, mert a németek el fognak küldeni a francba. Szóval a segítsetek = nézzétek meg helyettem, nem működik, ezért csalódik sok ember kint.

És tényleg nem bántásból írom.


Az ápolónő Esztergomból ment ki, ha ez segít valamit. A nagyobb közvetítőket például a Manpowert érdemes megnézni, hátha tudnak valamit.

2012. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bevallom, abban reménykedtem, hátha valaki ajánl esetleg egy közvetítőt, ismerőst, bárkit aki segít másoknak is. Találtam hasonló oldalakat, már küldtem is pályázatot, innentől már csak várok.

2012. febr. 6. 15:36
 10/10 anonim válasza:
Na? Hogy álltok? Sikerült valamit intézni?
2012. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!