Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ellen tiltakozik a wikipedi...

Mi ellen tiltakozik a wikipedia és több amerikai honlap?

Figyelt kérdés
Az angol nyelvű wikipedián ma egész napos elsötétítés van. Ha valaki odakattint, egy tiltakozó szöveget olvashat. Máshol internetes aláírásgyűjtési felhívást találtam. Azt mondják, hogy az amerikai Kongresszus olyan törvényeket akar elfogadni, amik tönkreteszik az internet szabadságát. De nem találtam részleteket, vagy lehet, hogy csak nem értettem, hogy akkor most mi a konkrét probléma. A magyar médiatörvénnyel kapcsolatos kifogások miatt érdekelne különösen, hogy mi készül Amerikában?

2012. jan. 18. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
A kapitalisták legfőbb ellensége, a marxisták legfőbb fegyvere az igazság. Naná, hogy az veszélyes rájuk.
2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Az amerikai szórakoztató ipar uralna mindent, pl. semmit sem lehetne linkelni, megjelölni...
2012. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
100%
a SOPA ellen tiltakoznak
2012. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A liberalizmus legnagyobb szószólójában tényleg megcsinálnák azt, ami miatt a magyar ellenzék rettegett az új médiatörvény miatt. Sőt: egy kicsit durvábbat szeretnének...
2012. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

mielőtt átvált arra a szarra a wikipédia állítsd le hogy ne frissítsen

nem könnyű de megoldható :D

2012. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

A sok szellemi fogyatékos pénzes ember teljesen be akarja szüntetni a kalózkodást és a jogvédett tartalmakat a neten és annak minden formáját. Ez ellen tiltakoznak kb. Amúgy meg úgyse fogják tudni beszüntetni mindet ahhoz túl hülyék az amerikaiak.


Bekaphatjátok USA!

2012. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerzői jogvédő szervezetek kitalálták, hogy hozzanak egy törvényt, ami szerint bárhol, bármikor, bármilyen oldalt blokkolhatnak, ha a kiadók bepanaszolják, hogy a jogaikat sértő tartalmat tesz közzé (film vagy zeneszám részlet, kép, bármi).
2012. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem, tisztult a kép.
2012. jan. 18. 18:37
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy erről szóló részletesebb anyagot, de volt aki itt leírta ugyanezt egy mondatban.


[link]

2012. jan. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!