Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik annyira biztosak itt az...

Akik annyira biztosak itt az oldalon abban, hogy mindenképpen lesz 3. vh, azok belegondoltak abba hogy ők is meghalhatnak?

Figyelt kérdés

Annyi magabiztos embert látok itt az oldalon, hogy "az Irán-USA konfliktus vh.-vá fog válni" , de senki nem gondolkodik tovább hogy :

- akkor be kéne vonulnia katonának

- ő is simán meghalhat

- félelmet gerjeszt gyengébb hozzászólókban

- talán itt az emberiség vége


Magyarországot oké, hogy nem nagyon érintené, révén, hogy a NATO-n kívül 0 közünk van Iránhoz, meg Magyarország nem célpontja senkinek. De nem értem, hogy miért nem gondolkodnak tovább az ilyen emberek.


Papám is jól megmondta : "Talán az emberek tanultak a két világháborúból, de lehetséges hogy csak hülyébbek lettek, és kreálnak még párat, a nép véleményére meg nagyban tesznek"


Miért van ennyi hangember? Amikor meg tényleg baj lenne, akkor ezek azok akik siránkoznak, hogy legyen vége....


Bocsi, nem provokálásnak szánom, de nem értem az ilyen embereket :/

Ti értitek?


2012. jan. 16. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Pláne az, hogy lehet kis konfliktus is....

Semmi sem 100%, de gondolom az emberek nem akarnak háborút...

2012. jan. 16. 22:40
 2/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én most nem a vh.-ról meg a szövetségi rendszerekről akarok vitatkozni, hanem csak azt nem értem, hogy egyesek miért ilyen magabiztosak?
2012. jan. 16. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gondoltak. A háború ezzel jár. Vagy te láttál már olyan háborút ahol senki sem halt meg?
2012. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyszer mind meghalunk, ha kitör a háború akkor hamarabb
2012. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is egyetértek kérdező,amit a nagyapád mondott,és én is elgondolkodtam már ezen.:)
2012. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"egyszer mind meghalunk, ha kitör a háború akkor hamarabb"


Ez sem lesz igaz mindenkire. Ugyanis egy háború csökkenti a népességet. Egy túlnépesedett helyen hamarabb üt el egy autó mint ahol alig élnek. :)

2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdések kiíróit nem érdekli hogy lesz-e vagy nem lesz 3. világháború, csak már ciki ezen az oldalon nyíltan kiírni olyat hogy "szerintem minden háborúért a zsidók a felelősek" és inkább megvárják míg néhányan elkezdik fejtegetni hogy miért nem lesz és akkor végre megcáfolhatják a saját kis elképzeléseikkel (amiket másoktól hallottak, nem maguk találták ki) hogy miért is a zsidók állnak minden rossz mögött. Képesek lennének kitalálni hogy a rákot is ők fejlesztették ki hogy a gyógyszeriparban meggazdagodjanak.


Gondolod hogy ezek az emberek a való életben is ugyanilyen meggyőződéssel és hevesen vitatkoznak másokkal a meggyőződéseikről? Persze hogy nem, mert az ilyen szélsőséges gondolkodású emberekkel inkább szóba sem állnak.

2012. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek azt gondoljak: "velem ez nem tortenik meg" "en azok kozott leszek, akik tulelik".
2012. jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koteczki Attila ***** válasza:
Az emberiség túl szaporodott a gyárak már annyit termeltek hogy már nem képesek eladni az árút Előbb vagy később egy világ háború bekövetkezik
2012. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem gondolsz valamire, még ugyanúgy meg fog történni, főleg, ha egy olyan eseményről van szó, melyet nem tudsz befolyásolni.

Ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy "az időjósok miért mondják azt, hogy esni fog az eső, nem félnek attól, hogy ők is eláznak?" Nem attól fog kitörni egy háború, mert itt egy-két ember ezen gondolkodik, ahogy az eső sem azért esik, mert az időjárásjelentésben azt mondták.

2012. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!