Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valakinek más is torkig van...

Valakinek más is torkig van ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Akkor:

1 A zsidók nem törekednek világuralomra.

2 Nem lesz III világháború... és nem nem gyógyulnak be a sebeim egy kis pihi után (két három találat bekapása után ).

3 Irán nem fogja leigázni az USA-t.

4 A III világháborút nem hadseregek vívják meg, így teljesen érdektelen feltenni azt a kérdést hatvanhat-ezredszerre is, hogy: "USAvsOroszország?" Nyilván nem kis kézifegyverekkel fognak egymásra lőni hanem nukleáris töltetekkel.

5 Senki sem pályázik Magyarország édesvíz készleteire. Nem kell megkérdezni újra és újra, hogy "Kik pályáznak Magyarország édesvízkészleteire?"

Kb ennyi jut az eszembe. Miért kell ugyanazokat a kérdéseket újra és újra feltenni?


2012. jan. 14. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Na kiváncsi leszek a válaszokra. Ha lehetne a kérdést pontozni, adnám a zöld kezet :D
2012. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is. Nem kell attól tartani, hogy bárkit is lepontozok, várom a válaszokat.

Aki értelmes magyarázatot ad azt a magam részéről pozitív válasznak tekintem.

2012. jan. 14. 21:08
 3/11 anonim válasza:
Erre nem tudok válaszolni!
2012. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"valaki más" - másképp akartam megfogalmazni... aztán menet közben meggondoltam magam, és ilyen fos lett a végeredmény.
2012. jan. 14. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

engem a zsidózás zavar a legjobban

jöhet a zöld kéz :D

amúgy komolyan nagyon zavar

2012. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Te is feltetted.:)
2012. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
A zsidók nem törekednek világuralomra?Te még mindig alszol kedves kérdező?Mond neked az valamit hogy Új Világrend?Nem akkor nézz utána mielőtt a kedves zsidó Rotsild barátaid beléd ültetik a mikrochipet,mert akkor már késő lesz gondolkodni!Ébresztő!Szerinted kik adósították el a világ államait?Nem tudod,megmondom a zsidó bankárok IMF,FED,Európai központi bank,Deutche Bank stb...Szerinted kik okozták a gazdasági világválságot?Nem tudod,megmondom meg fogsz lepődni!A globális tőke,és pénzoligarchia a Goldman Sachs-al az élen,akik minő véletlen szintén zsidók!És szerinted kik azok akik eladósították kis hazánkat?Szerintem már ki is találtad!Folytassam?Fel kéne már végre ébredni!!!
2012. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

"Senki sem pályázik Magyarország édesvíz készleteire."


Igen, már megvásárolták... :'DD

2012. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Az IMF igazgatója Christine Lagarde. Milyen szép zsidó név. Nem is tudtam, hogy a franciák zsidók.
2012. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De meg mannyire torkig vagyok az iszlamista propogandaval!
2012. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!