Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg előbb-utóbb vége lesz...

Tényleg előbb-utóbb vége lesz Franciaországnak és Angliának?

Figyelt kérdés

Most ettől a 2 országtól (max még Belgium) ne vonatkoztassunk el, köszi!


Nem provokációnak szánom, csak már számomra úgy látszik, hogy az olykor nagy és erős Fro. és Anglia már a múlté lesz.

Rengeteg a fekete afrikai bevándorló, a muzulmánokról nem is beszélve.


Sokan azt mondják, hogy Franciaország lakossága nem azért növekszik mert bevándorlók, hanem a francia lakosság átlagos szaporulata miatt.

De szerintem ez nem így van már....vagy igen?


Jártam már nemrég Fro.-ban és elképedtem. A francia nagyvárosok (de már sok kisváros) körül effektíve gettók vannak, akik sokszor megfélemlítik a lakosságot.


A bevándorlók közül rengetegen nem dolgoznak, mert miért is tennék ha kapják a segélyeket...

Nemrég volt az Angliai lázadás is....



NEM provokációnak szánom, csak nem értem...tényleg elérkezik hamarosan az idő, amikor Fro. és Anglia már a bevándorlók országa lesz, vagyis hogy ők lesznek többségben? A terror támadásokról nem is beszélve.....



Mit gondoltok?



(tényleg nem provokációnak szánom, csak valahogy sajnálom hogy ilyen csúfos véget érnek:S)


2012. jan. 1. 22:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Igen, ha azt nem csak egyetlen forrás támasztja alá."


Nyugodtan nézd végig az összes érintett ország statisztikai hivatalainak oldalait, töltsd le a GSS adatbázisait stb. Ha más meg tudja tenni, talán te se halsz bele.


"Nincsenek skinhead haverjaim."


Kár, pedig jó, ha az embernek vannak hozzá hasonlóan gondolkodó barátai :)))


"Sosem voltam oda a szélsőjobb dolgokért"


Szélsőjobbos létedre nem szereted a szélsőjobbot? Újabb belső feszültség, ami feszít téged. Mondom, a problémáid pszichológiaiak.


"Miért szerinted nincs közös a nyugati országokban?"


Nyugaton vannak, ez kétségtelen közös vonásuk. Persze attól függ, mihez képest.


"Vagy szerinted le kéne szarnunk, hogy egyes civilizációk, hogyan szervezkednek ellenünk?!"


Civilizációk szervezkednek ellened? Mondom, hogy menj pszichiáterhez. Chipet is ültettek a fejedbe az ellened szervezkedő civilizációk?


"az nem is igaz, ami a nyugati országokban történik..."


De igaz. Kétségtelen, hogy vannak elmebetegek, akik ugyanazokban a sületlenségekben hisznek, mint te, és időnként tömeggyilkosságokat követnek el. Itt van mindjárt Breivik.


"Attól még korlátozhatjuk a bevándorlókat!"


Minek korlátozni őket?


"Az meglehet, de attól még nem szabad terjedni engedni a vallásukat."


Az iszlám nem terjed.


"a 2050-es német- és francia kalifátus"


Lárifári. Az mond ilyeneket, aki nem tud számolni és nem nézett utána az adatoknak.


"Egyébként elég fekete-fehér a világnézeted."


A tiéd ellenben - civilizációk fenekednek ellened, francia kalifátus lesz 2050-ben, és más effélék - maga a kiegyensúlyozottság :))))


"Aki valamit is mer szólni a muszlimok bevándorlása ellen az már USA-, izraelpárti"


Nem, az csak szimplán xenofób.


Aki a "nyugati civilizációt meg kell védenünk a muszlim civilizáció ellen" c. esti mesét szajkózza, az viszont már Huntington-fertőzött, vagyis amerikai eredetű propagandaszöveget nyomat.

2012. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan nézd végig az összes érintett ország statisztikai hivatalainak oldalait, töltsd le a GSS adatbázisait stb. Ha más meg tudja tenni, talán te se halsz bele."

Meg fogom nézni, ha lesz rá időm.


"Kár, pedig jó, ha az embernek vannak hozzá hasonlóan gondolkodó barátai :)))"

Most ugye magadra célzol?


"Szélsőjobbos létedre nem szereted a szélsőjobbot? Újabb belső feszültség, ami feszít téged. Mondom, a problémáid pszichológiaiak."

Ki vagy te, hogy megállapítod gép mögül, hogy milyen eszméket vallok?


"Nyugaton vannak, ez kétségtelen közös vonásuk. Persze attól függ, mihez képest."

Te, akkor vagy nem tanultál történelmet vagy tudatosan hazudsz. Olyan tény, hogy geopolitikailag nem létezik "nyugat", de kulturálisan igen. És ez nem azt jelenti, hogy egy homogén massza az egész.


"Civilizációk szervezkednek ellened? Mondom, hogy menj pszichiáterhez. Chipet is ültettek a fejedbe az ellened szervezkedő civilizációk?"

Belém még nem, de beléd már igen.


"De igaz. Kétségtelen, hogy vannak elmebetegek, akik ugyanazokban a sületlenségekben hisznek, mint te, és időnként tömeggyilkosságokat követnek el. Itt van mindjárt Breivik."

Azért a pofátlanság határa, hogy egy tömeggyilkoshoz hasonlítasz.


"Minek korlátozni őket?"

Miért nem kellene őket korlátozni? Mondj rá valami értelmeset!


"Az iszlám nem terjed."

Nekem nem úgy tűnik...


"Lárifári. Az mond ilyeneket, aki nem tud számolni és nem nézett utána az adatoknak."

Ez meg a túlzott elbizakodottság.


"A tiéd ellenben - civilizációk fenekednek ellened, francia kalifátus lesz 2050-ben, és más effélék - maga a kiegyensúlyozottság :))))"

Attól még, hogy szóvá teszek bizonyos aggodalmakat, nem vagyok kiegyensúlyozatlan. De te attól még egyoldalúan nézed a világot...


"Nem, az csak szimplán xenofób."

És akkor az minek számít, ha CSAK a muszlim bevándorlást ellenzem? Ahová mennek, ott kő kövön nem marad...


Jó lenne, ha legközelebb nem csak sértésekkel operálnál...

2012. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Meg fogom nézni, ha lesz rá időm."


Ebben én annyira, de annyira biztos vagyok :)))


Viszont abban is, hogy csalódni fogsz az ott talált túl alacsony számokban és inkább majd kitalálsz valami "hihetőbbet" :)))


"Ki vagy te, hogy megállapítod gép mögül, hogy milyen eszméket vallok?"


Olvasom az üzeneteidet és ebből következtetek. Nem nagy mesterség ez, bármelyik átlagos képességű ember képes rá.


"tény, hogy geopolitikailag nem létezik "nyugat", de kulturálisan igen."


Ez nem tény, hanem Huntington bácsi esti meséje.


"Azért a pofátlanság határa, hogy egy tömeggyilkoshoz hasonlítasz."


Breiviknek ugyanaz a véleménye az Európát fenyegető "iszlám veszélyről", mint neked. Tök sok hasonlóságot látok. Jó, te nem lövöldöztél. De a gondolkodásotok hasonlít.


"Miért nem kellene őket korlátozni?"


Nem szól érv a korlátozás mellett, ezért az alapvető álláspont az, hogy jöjjenek nyugodtan.


"Nekem nem úgy tűnik..."


Már megint "tűnik" neked valami, anélkül, hogy alá tudnád támasztani.


"Attól még, hogy szóvá teszek bizonyos aggodalmakat, nem vagyok kiegyensúlyozatlan."


Nem, nem, aki úgy érzi, hogy civilizációk loholnak a nyomában és ki akarják készíteni, az egy kiegyensúlyozott gondolkodó, valóságos Buddha :))))


"És akkor az minek számít, ha CSAK a muszlim bevándorlást ellenzem?"


Iszlamofób.

2012. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 mustafa33 ***** válasza:

Kedves Invesztor és egyéb antiakármi, miért avatkozol az arab és zsidó ellenkezésbe? Ez a saját dolguk és neked hitetlen gyaurnak és gójnak ehhez nincs szavad. Két testvér szemita nép viszálya ami az Izrael államal kapcsolatos nézetkülönbség. Nem Európai probléma. Az Izraelita vallás nem térítő, az Iszlám az. De ha hisztek a kedvenc összeesküvés elméletetekben és "szeretitek" az arabokat, vagy fordítva, nem mindegy nektek miért fogtok 50 év múlva körülmetélkedni?

Mert az európai kultúra nem érdemli meg a vesztét, de az be fog következni. Németország jövője a törököktől fog fügni, egyszerűen demográfiai okok miat, a franciáké az arabok és más moszlim afrikaiaktól a törvényeik miat, a briteké a mindenféle ázsia mocskától a hülyeségük miat. Közép európát a romák győzik le a farkukkal. Ez a szép jövő, az új kultúrák bölcsője, mert ezek hiába hozzák az övéket, és Európának hiába van saját ősije, egy új fog ezekből összeálni, és nem biztos hogy jobb. (amúgy a franciákat nem sajnálom, az Isten nem ver bottal).

2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ma 21:46


"Kedves Invesztor és egyéb antiakármi, miért avatkozol az arab és zsidó ellenkezésbe?"

Szerintem itt senki nem hozta szóba a zsidókat. Én írtam annyit, hogy ha a muszlimok többen lesznek Európában és követelőznek sáriát meg egyéb középkori dolgot, akkor a szélsőjobbos fanatikusok lerendeznek egy 2. holokausztot, csak ezúttal a muszlimok ellen (sajnos). De, hogy jön ide a ti meccsetek?


"Ez a saját dolguk és neked hitetlen gyaurnak és gójnak ehhez nincs szavad."

Nekem nincs. De egyébként meg erősebb kutya szexel és annak van hozzá köze. Magyarán az USA-nak van hozzá köze, ha tetszik, ha nem.


"De ha hisztek a kedvenc összeesküvés elméletetekben..."

Nem hiszek bennük!


"...nem mindegy nektek miért fogtok 50 év múlva körülmetélkedni?"

Nem! Mert amíg a zsidók kiváló tudósokat adnak a világnak, addig ti csak a sötétséget. Elképzelem, ha itt Európában az iszlám lenne a meghatározó, akkor az LHC-t eladnátok ócskavasnak. Ti vagytok minden fejlődés kerékkötője. És tudod mit, a vallásotok és az abból adódó tudományellenesség miatt sosem fogjátok legyőzni a zsidókat.


"Mert az európai kultúra nem érdemli meg a vesztét, de az be fog következni."

De jó neked, ha így tudod. Miért nem lottózol?


"Németország jövője a törököktől fog fügni, egyszerűen demográfiai okok miat..."

Na ne mondd! Én a németeket féltem a legkevésbé...


" a franciáké az arabok és más moszlim afrikaiaktól a törvényeik miat"

A franciák integrálják Európában a legsikeresebben a muszlimokat!


"a briteké a mindenféle ázsia mocskától a hülyeségük miat."

Az ázsiaiak mennyivel mocskosabbak, mint a sivatagi rabló népe?


"Közép európát a romák győzik le a farkukkal."

Én nem látom...



Üdv.

2012. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

tegnap 23:12


"Ebben én annyira, de annyira biztos vagyok :)))


Viszont abban is, hogy csalódni fogsz az ott talált túl alacsony számokban és inkább majd kitalálsz valami "hihetőbbet" :)))"

Már egyébként egy pár hónapja néztem valami EU-s publikációt ezt illetően és ott tényleg a te állításod igazolódott be. Én csak egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen kevesen vannak és ennyi baj van velük. Az is hihetetlen, hogy ha ilyen kevesen követik a felmenőik vallását, akkor honnan ez a nagy "hang"? Mellesleg adhatnál linket még publikációkhoz, statisztikákhoz én már többet nem találok.


"Olvasom az üzeneteidet és ebből következtetek. Nem nagy mesterség ez, bármelyik átlagos képességű ember képes rá."

A következtetéseid tévesek, ez a helyzet.


"Ez nem tény, hanem Huntington bácsi esti meséje."

Ugyan már! Nem tudom mit tett ellened Huntington vagy bármely nyugati ország, hogy ennyire tagadod a "nyugat", mint elméleti fogalom létét?!


"Breiviknek ugyanaz a véleménye az Európát fenyegető "iszlám veszélyről", mint neked. Tök sok hasonlóságot látok. Jó, te nem lövöldöztél. De a gondolkodásotok hasonlít."

Elolvastad Breivik zagyvaságait? Én bevallom, nem! Én nem beszéltem kiírtásról és egyéb erőszakos dolgokról, csak annyit mondtam, hogy félek attól, hogy a jövőben az iszlám vallás lesz az uralkodó a kontinensen. Nem tudom, hogy a félelmeim megalapozottak-e, de attól még, úgy gondolom, hogy nem árt vigyázni. Ennyi.


"Nem szól érv a korlátozás mellett, ezért az alapvető álláspont az, hogy jöjjenek nyugodtan."

Ez szerintem nem ésszerű. Addig még elvégzik és van olyan munka, amit az itteniek nem végeznek el, addig jöhetnek. De azért, hogyha vég nélkül jönnek, akkor előbb utóbb ők lesznek itt a többség, ha a gyatra európai demográfiát is figyelembe vesszük. Még akkor is, ha a bevándorlók többségének itt is hasonló lesz a termékenysége. Egyszerűen, ha fogyunk, ők meg jönnek és megtartják az ideológiájukat, akkor ők lesznek többségben. Ez ilyen egyszerű.


"Már megint "tűnik" neked valami, anélkül, hogy alá tudnád támasztani."

Persze, mert az ami a statisztikában van(és ami elvileg hitelt érdemlően bizonyított) és amit az ember tapasztal az nincs egymással összhangban.


"Nem, nem, aki úgy érzi, hogy civilizációk loholnak a nyomában és ki akarják készíteni, az egy kiegyensúlyozott gondolkodó, valóságos Buddha :))))"

Nem érzem úgy, te most csak kifordítod a szavaimat. Annyit írtam, illetve azt próbáltam kifejezni, hogy vannak civilizációk (Kínára és az arab világra gondolok), akiknek jól jönne a hanyatlásunk, bukásunk. És az arab világról még azt is el tudom képzelni, hogy ha tényleg ők felülmúlnának, akkor kivetnék ránk a dzsizját, a hitetlenek adóját. Kinézem belölük, hogy vannak olyan félkegyelműek.

2012. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
a Hetes válaszolónak üzenem( és tudom hogy ez utólagos okoskodás lesz): "A muszlimoktól való rettegés szítása az USA érdeke, ugyanis így lehet elérni, hogy Európa ne működjön együtt az észak-afrikai országokkal, ne valósuljanak meg olyan közös projektek, mint pl. a DESERTEC, amivel csökkenthető lenne Európa olajfüggése." BIZTOS VAGY TE EBBEN?! Most így 2016-ban Párizs és Brüsszel után még mindig ez az álláspontod?
2016. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!