Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg előbb-utóbb vége lesz...

Tényleg előbb-utóbb vége lesz Franciaországnak és Angliának?

Figyelt kérdés

Most ettől a 2 országtól (max még Belgium) ne vonatkoztassunk el, köszi!


Nem provokációnak szánom, csak már számomra úgy látszik, hogy az olykor nagy és erős Fro. és Anglia már a múlté lesz.

Rengeteg a fekete afrikai bevándorló, a muzulmánokról nem is beszélve.


Sokan azt mondják, hogy Franciaország lakossága nem azért növekszik mert bevándorlók, hanem a francia lakosság átlagos szaporulata miatt.

De szerintem ez nem így van már....vagy igen?


Jártam már nemrég Fro.-ban és elképedtem. A francia nagyvárosok (de már sok kisváros) körül effektíve gettók vannak, akik sokszor megfélemlítik a lakosságot.


A bevándorlók közül rengetegen nem dolgoznak, mert miért is tennék ha kapják a segélyeket...

Nemrég volt az Angliai lázadás is....



NEM provokációnak szánom, csak nem értem...tényleg elérkezik hamarosan az idő, amikor Fro. és Anglia már a bevándorlók országa lesz, vagyis hogy ők lesznek többségben? A terror támadásokról nem is beszélve.....



Mit gondoltok?



(tényleg nem provokációnak szánom, csak valahogy sajnálom hogy ilyen csúfos véget érnek:S)


2012. jan. 1. 22:16
1 2 3
 11/27 mustafa33 ***** válasza:
7%
Ami nem sikerült az Oszman Portának haderővel négyszáz éve, sikerül manapság lassú békés bevándorlásal. Allah türelme végtelen és az idők az Ő dicsőségét hirdetik.
2012. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

tegnap 01:16


Ez egyszerűen képtelenség! Tudod miért? Most kb. 10% átlagban az európai muszlimok aránya. És tudod milyen nagy felháborodás van így is, egyre több ilyen Breivik-féle őrült lesz. Ahogy nő a muszlimok száma, úgy fog nőni a pofájuk a sária és a többi középkori baromságaik iránt. Ezzel egyre nagyobb ellenszenvet váltanak ki, már most is. A szélsőjobb erősödni fog. Ha az arányuk 25%-ot eléri itt vérfürdő lesz és holokauszt 2.0 csak most a másik sémi nép ellen. Sajnos. Gyűlölök minden fajta erőszakot, de ez borítékolható, minden hatás ellenhatást szül. Csak azt ne hidd, hogy majd a józan gondolkodású európaiak hagyni fogják, hogy ez legyen. Allah pedig egy nemlétező szadista mesefiguró, a pedofíl MohaMAD-el együtt. Remélem most nem fogsz ezen bedilizni kedves Mustafa és nem kezdesz el robbantgatni?

2012. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kivéve Magyarországon, ahol még akkor is a zsidókkal és Izraellel lesznek elfoglalva az emberek, mikor már több mecset lesz Európában, mint templom.
2012. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

18:13


"Most kb. 10% átlagban az európai muszlimok aránya."


Forrás?


"egyre több ilyen Breivik-féle őrült lesz."


Igen, az amerikai-izraeli agymosás megteszi a hatását.


"Ha az arányuk 25%-ot eléri itt vérfürdő lesz és holokauszt 2.0"


Miért lenne az arányuk 25%? Alaptalan ökörség.


Egyébként meg az európaiak annyira intoleránsak és rasszisták, hogy előbb lesznek mindenhol Breivik-félék a miniszterelnökök, mint hogy a muszlimok aránya 25% közelébe menne.


" a józan gondolkodású európaiak"


Az európaiak józan gondolkodásúak? Tanultál valaha történelmet?


"Allah pedig egy nemlétező szadista mesefiguró"


Jahve micsoda?

2012. jan. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ma 03:18


"Forrás?"

Nincs forrásom. De a hozzád hasonló muszlim-barátoknak nem hiszem el a Pew Research 2,5-5%-os arányt.


"Igen, az amerikai-izraeli agymosás megteszi a hatását."

Ha te mondod! Nem kell ahhoz agymosás, hogy az ember utálja őket, amikor a UK-ból ki akarnak szakítani egy sária államot, amikor az ember félve megy a muszlimnegyedekben, amikor a saját lányikat gyilkolják meg mert kafírhoz megy. Becsületgyilkosságok, stb... Nekem nem kellene ahhoz izrael és moszad, hogy mérhetetlenül gyűlöljem őket...


"Miért lenne az arányuk 25%? Alaptalan ökörség."

Miért talán ki vannak toloncolva a bevándorlók? Nem jönnek újabbak? Nen szarják a gyerekeket?


"Az európaiak józan gondolkodásúak? Tanultál valaha történelmet?"

Látom te nagyon nem szívleled Európát. Mintha más kultúráknak, népeknek tisztább lenne a kezük?


"Jahve micsoda?"

Ugyanolyan mesefigura. Van felesége, Ashera, meg haverjai Baal, Moloch, stb... Arról nem én tehetek, hogy pár zsidó kiválasztotta magának JHW-t, a vihar- és termékenységistent, mint kizárólagos istent. Eleve Európába egy ilyen rohadt sivatagi vallást sem kellett volna beengedni...

2012. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"a hozzád hasonló muszlim-barátoknak nem hiszem el a Pew Research 2,5-5%-os arányt."


Értem, szóval VAN FORRÁS, csak azt támasztja alá, amit mondok, ezért inkább fantáziálsz helyette :)))) Elmekórtani eset vagy, kisöcsi.


"mérhetetlenül gyűlöljem őket..."


Szóval nemcsak fantáziálsz, még gyűlölködsz is. Kedves alak lehetsz :)))


"Látom te nagyon nem szívleled Európát."


Megint fantáziálsz?

2012. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Értem, szóval VAN FORRÁS, csak azt támasztja alá, amit mondok, ezért inkább fantáziálsz helyette :)))) Elmekórtani eset vagy, kisöcsi."

Hát, ha te egy forrás alapján képes vagy elhinni az arányukat, akkor meg is érdemled. Egyébként megkérdezhetném mi a te forrásod az 5%-ra? Én legalább bevallom, hogy nincs forrásom. Elmekórtani eset meg esetleg te lehetsz, öcsi, amenyiben szembe mész a saját kultúráddal!


"Szóval nemcsak fantáziálsz, még gyűlölködsz is. Kedves alak lehetsz :)))"

Az is vagyok, hidd el. Attól még, hogy gyűlölöm őket (pontosabban a vallásukat, hiszen ők nem tehetnek róla, hogy ebbe születtek), nem gondolom, hogy bármilyen erőszakot kellene alkalmaznunk. De hadd ne legyenk már elnéző a civilizációmat, kultúrkörömet meg úgy általában az életmódunkat károsnak tekintő, elpusztítandónak tartó, be nem illeszkedő, élősködő, gyűlölködő valláskárosultak irányába.


"Megint fantáziálsz?"

Nem fantáziálok, csak azt a következtetést vontam le, hogy aki nem ismeri el az iszlám fenyegetését Európára az nem is igazán törődik a "kontinens" sorsával.


Kár. Szoktal olvasni a hozzászólásaidat, a legtöbbel egyet is értek, de ebben nagyon más a véleményünk. Írtad valahol az észak-afrikai desertec-projektet, ami szerintem is nagyszerű lenne, azonban nem értem, hogy jön ide, hogy amennyiben korlátozzuk a bevándorlást, nagyobb ellenőrzés alatt tartjuk a mecseteket és erősítjük az integrációt, az mennyiben mondana ellen ennek a lehetőségnek?!

2012. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Hát, ha te egy forrás alapján képes vagy elhinni az arányukat, akkor meg is érdemled."


Forrás alapján elhinni valamit a normális szokás. Fantáziát ténynek beállítani elmebetegekre jellemző.


"Attól még, hogy gyűlölöm őket ... nem gondolom, hogy bármilyen erőszakot kellene alkalmaznunk."


Ezt mondod most. A skinhead haverjaiddal sörözés közben meg nem ezt mondod.


"civilizációmat, kultúrkörömet"


Huntington ártott így meg, vagy esetleg Buchanan?


"aki nem ismeri el az iszlám fenyegetését Európára"


... az nem dőlt be a divatos paranoiának, amit az USA és Izrael szít, és aminek vicces módon ugyanazok a szélsőjobbosok dőlnek most be, akik 5-10 éve még utálták mostani tanítómestereiket.


"Írtad valahol az észak-afrikai desertec-projektet, ami szerintem is nagyszerű lenne, azonban nem értem, hogy jön ide"


Úgy jön ide, hogy Észak-Afrikával kell együttműködni hozzá.


Európa természetes szövetségesei az észak-afrikaiak, nem pedig USA-Izrael.


"amennyiben korlátozzuk a bevándorlást"


Magyarország korlátozza mondjuk a bevándorlást? Mi a fenének?

2012. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ma 15:26


"Forrás alapján elhinni valamit a normális szokás. Fantáziát ténynek beállítani elmebetegekre jellemző."

Igen, ha azt nem csak egyetlen forrás támasztja alá.


"Ezt mondod most. A skinhead haverjaiddal sörözés közben meg nem ezt mondod."

Nincsenek skinhead haverjaim. Sosem voltam oda a szélsőjobb dolgokért és úgy általában a radikalizmusért.


"Huntington ártott így meg, vagy esetleg Buchanan?"

Egyik sem. Miért szerinted nincs közös a nyugati országokban? Vagy szerinted le kéne szarnunk, hogy egyes civilizációk, hogyan szervezkednek ellenünk?! Ja, tudom úgy, mint amikor a törökök betörtek... Majd itt is az utolsó pillanatban kapnak észhez egyesek...


"... az nem dőlt be a divatos paranoiának, amit az USA és Izrael szít, és aminek vicces módon ugyanazok a szélsőjobbosok dőlnek most be, akik 5-10 éve még utálták mostani tanítómestereiket."

Szörnyű... Ilyet tényleg csak az a mocskos USA és cionista Izrael terjeszthet, az nem is igaz, ami a nyugati országokban történik... Mind mendemonda.


"Úgy jön ide, hogy Észak-Afrikával kell együttműködni hozzá."

És? Akkor mi van? Attól még korlátozhatjuk a bevándorlókat! Ahhoz nekik semmi közük, és attól még együtt lehet működni.


"Európa természetes szövetségesei az észak-afrikaiak, nem pedig USA-Izrael."

Az meglehet, de attól még nem szabad terjedni engedni a vallásukat. Márpedig, ha elterjed az iszlám európában, akkor itt ők fognak parancsolni...


"Magyarország korlátozza mondjuk a bevándorlást? Mi a fenének?"

Igazad van, mindenki jöhet aki nem muzulmán, úgyis fogyunk. Mondjuk az európai bevándorlás meg annyiban érint minket is, hogy a 2050-es német- és francia kalifátus nem hiszem, hogy megtűrne maga mellett egy hitetlen kis országot.


Egyébként elég fekete-fehér a világnézeted. Aki valamit is mer szólni a muszlimok bevándorlása ellen az már USA-, izraelpárti, aki meg a te véleményedet vallja az jó. A kettő között nincs semmi?!

2012. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!