Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol tudok utánanézni annak,...

Hol tudok utánanézni annak, hogy mi kell ahhoz, hogy külföldi állampolgársághoz juthassak?

Figyelt kérdés

Elsősorban Auszria,Németország,Nagy Britannia,Leginkább Svédország vagy valamely Skandináv állam feltételei érdekelnének.

Ezeknek hol tudok utánanézni?


2011. dec. 11. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyebkent aki irta, hogy magyar allampolgarsagot konnyu kapni: ha nincs semmilyen magyar vonatkozasod, tehat nem hataron tuli magyar vagy, akkor borzasztoan hosszadalmas procedura (a magyar bevandorlasi torvenyek kifejezetten szigoruak).
2011. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát,nagyon köszönöm a segítséget.

Minden jót Nektek!

2011. dec. 12. 20:51
 13/18 anonim válasza:

Ne állampolgársága áhítozzál, hanem biztos egzisztenciára, azzal többre mész.

Csak egy tanács, nem akarok bele szólni az életedbe, én nemsokára megyek az USA-ba, de nem érdekel az állampolgárság.

2011. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm.

Végülis arra törekszem,csak úgy gondolom,hosszú távon jobb,ha megkapom az állampolgárságot.De nem értek én ehhez,ezért is érdekődöm egyelőre.

2011. dec. 18. 20:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az off-ért de ezt muszáj leírnom; ilyen gyönyörűen és helyesen én még sose olvastam azt hogy miért kell itt hagyni ezt az országot. Amikor kérdezik tőlem hogy miért akarok el menni innen mindig csak hebegek-habogok minden féle hibás dolgot hogy miért (persze bennem is meg van az elhatározás csak már bennem akkora a gyűlölet hogy már nem tudom elkülöníteni az egyiket a másiktól). Köszönöm hogy ezt ilyen szépen leírtad, mostantól ezt fogom mondani mindenhol! (Remélem nembaj :) )
2011. dec. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem baj:)

Nálam is szempont volt ez...

Nem érdekelt igazából,hogy ki-mit gondol ezért rólam.Amikor itt feltettem a kérdésem,jórészt arra számítottam,hogy majd le leszek szólva emiatt.Ehhez képest szinte mindenki segített,ahogy tudott.

Mint említettem,nem igazán érdekelt mások véleménye,de rájöttem,hogy ez csak egy passzív elhatárolódás bennem,holott nem is a Magyar Emberekkel van bajom,hanem az ország vezetésével.Szóval fontos az embernek tudatosítani magában,hogy miért akar valamit,mert különben hülyeséget is csinálhat.

2012. jan. 1. 21:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Értem én, amúgy én már az embereket is utálom, és ezért nem tudom velük sose megértetni hogy miért utálok itt lenni.
2012. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2011-12-17 23:07

Hazaáruló

2013. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!