Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol tudok utánanézni annak,...

Hol tudok utánanézni annak, hogy mi kell ahhoz, hogy külföldi állampolgársághoz juthassak?

Figyelt kérdés

Elsősorban Auszria,Németország,Nagy Britannia,Leginkább Svédország vagy valamely Skandináv állam feltételei érdekelnének.

Ezeknek hol tudok utánanézni?


2011. dec. 11. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Végre egy disszidens, aki még azt se tuggya hova akar disszidálni!
2011. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagy kapkodásban vagy látom, baromira eleged lehet már Magyarországból :))
2011. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Németország: ott lakás több éve. Perfekt német nyelvtudás,állandó munkahely. De még akkor sem biztos,hogy megadják.
2011. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg nem vagyok biztos abban,hova mennék.Azt viszont már biztosan,hogy el innen...

Nem kapkodok.Szépen-lassan,lépésről-lépésre szeretnék haladni.

Nem fejtem ki,miért,szerintem érti mindenki.Annyit,hogy elegem van ebből az országból.

Elhivatottságom megvan.Nem csak vagyok,mint fing a gatyában.Tudom,mit akarok,de én nem kívánok részt venni itt az ország "újjáépítésében".

Megértem,komoly feladat,nagy összefogásra és kitartásra lenne szükség ahhoz,hogy ez sikerüljön.De belehazudnak a pofámba meg a Te arcodba...Nem erre megy ki a játék.Képtelen vagyok bizalmat szavazni a vezetésnek,legyen akármelyik párt kormányon.

El akarom hagyni a hazámat.

2011. dec. 11. 19:04
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mindegy csak el innen?! Mi?

Egyébként nem osztogatják csak úgy ezek az országok az állampolgárságot. Gimnáziumi osztálytársam 13 éve él Angliában, angol férj, két angol gyerek, biztos állas, angol szinten milliomos anyós-após és még mindig nem tudták elintézni neki az állampolgárságot.

2011. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát bizony az állampolgárságot nem úgy árulják mint a cipőt. :)
2011. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
de a magyar állampolgárságot pont úgy árulják, mint a cipőt, csak még ingyen is van....
2011. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sőt, ha néger vagy slicceltszemű vagy, még el is intézik neked, mert jól mutatsz statisztikai adatként.
2011. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

utolsó, ezt azért megcáfolnám, mert nem olyan egyszerű magyar állampolgárságot sem szerezni, kivéve, ha prezentálsz egy magyar őst (ami viszont elég egyszerű és gyakorlatilag minden papír nélkül elfogadják)


utolsó előtti voltam

2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az allampolgarsag nem elso lepes annak, aki kulfoldre akar menni. Az allampolgarsag joval kesobb kaphato csak meg. Neked eloszor le kell telepedned es orszagtol fugg, hogy hany evig kell ott elned, hogy allampolgarra valhass, de komoly feltetelei vannak mindenhol.


Honnan tudsz rola infot szerezni? Adott orszag konzulatusanak az oldalan le van irva minden. Pl. Nemetorszag nagyon maceras az allampolgarsag szempontjabol.

2011. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!