Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Enver...

Mi a véleményetek Enver Hodzsáról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
É l j e n E n v e r ! É l j e n E n v e r .
2011. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szimpatikus személyiség, a mai Magyarországon is átvehetné Orbán pár intézkedését, vagy alakulhatna nemzeti kommunista párt, ami átvesz tőle dolgokat.


Ki kéne lépnünk az EU-ból és a Schengenből, Hodzsa munkásságának tanulmányozása fontos lehet ezen cél elérése érdekében, hiszen neki sikerült létrehoznia Európa legizolácionistább államát, a kommunista Albániát. Másik szimpatikus intézkedése az Ateizmus, mint államvallás bevezetése.

2011. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
átvesz tőle dolgokat. Pl: hegy nagyságú aranyozott szobrot.Éheztetést,nyomort,börtönt.
2011. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meglep, hogy valaki még ezzel a sötét, sztálinista alakkal is képes szimpatizálni. Létrehozta az elszigetelt Albániát, valóban, csak ennek köszönhetően le is maradt, jó néhány évtizedre. Plusz teletömködte az államot betonbunkerekkel, mert szerencsétlen még nagyobb paranoiával küszködött, mint Sztálin.
2011. dec. 8. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Sötét alak??


"Aki a Párt női egyenjogúsági intézkedéseit nem tartja be, tűzre kell hányni!" -Enver Hodzsa

2011. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó dolog visszahozni a vasfüggönyt, vagy legalábbis kilépni a Schengenből és az EU-ból?Nem ismerős??Te kérdezted,aztán megkaptad a válaszokat.
2011. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös, továbbra is fenntartom a véleményem ezzel a pojácával kapcsolatban.

Utolsó, a kérdésed nekem szólt? Ha igen, nem én írtam ki.

2011. dec. 8. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom az a 48%-os.A vasfüggönyös aberrált.
2011. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De továbbra sem értem, miféle élvezete lehetne egy új vasfüggönyben?

Ha csak megpróbálná, már lincselés lenne a vége.

2011. dec. 9. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Abban élvezkedne,hogy hatalma lenne megint mint amikor párttitkár volt.Élet-halál ura volt szerencsére csak volt.De mióta kiesett a csöcs a lazájából csak bőg.
2011. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!