Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A háttérhatalom saját embereit...

A háttérhatalom saját embereit nevezte ki új görög és olasz kormányfőnek?

Figyelt kérdés

Silvio Berlusconi úgy néz ki távozik és helyére Mario Monti kerül, aki a Yalen tanult, a Háromoldalú Bizottság vezetője Európában, valamint a Bilderbergnek is a tagja...ezek szerint Nekik ez szimpatikusabb.


"Monti is a Praesidium member of Friends of Europe, a leading European think tank, was the first chairman of Bruegel, a European think tank founded in 2005, and he is European Chairman of the Trilateral Commission, a think tank founded in 1973 by David Rockefeller.[4] He is also a leading member of the Bilderberg Group.[5]"


[link]



Görögországban George Papandreou helyett Lucas Papademos jön, aki a Harvardra járt, korábban a görög központi bank vezető volt az Európai Központi Bank elnökhelyetteseként és a bostoni FED közgazdászaként….ja és Ő is tagja a Háromoldalú Bizottságnak.


"He has served as Senior Economist at the Federal Reserve Bank of Boston in 1980. He joined the Bank of Greece in 1985 as Chief Economist, rising to Deputy Governor in 1993 and Governor in 1994. During his time as Governor of the national bank, Papadimos was involved in Greece's transition from the drachma to the euro as its national currency.[3]"


[link]


A háromoldalú bizottságról: [link]


Ki nem találjátok, David Rockefeller alapította...


2011. nov. 14. 02:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

nem okozom örömet a fajtádnak azzal hogy nem írok vissza. Semmit nem bizonyít a linked. Neked egyszerűen van egy olyan ostoba meggyőződése hogy jön a 3. vh, mindent egy cionista rezsim irányít, ha egy kományfő találkozik egy zsidó üzletemberrel akkor ő is benne van nyakig az egészben, kamu volt a holdraszállás, az AIDS egy az USA stb...


Egyszerűen paranoiás vagy aki az elmúlt 150 év történéseit egy hatalmas összeesküvés jól kidolgozott terének hisz.


Szóval miről is beszélünk?

2011. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
az AIDS egy az USA által kitenyésztett vírus stb...
2011. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Maradj meseországban, és higyj amit akarsz. Én itt tényeket adtam meg. Te meg erre beállítasz engem fűnek-fának. Nem vagy rá méltó, hogy az időm pazaroljam rád. Oltasd be magad minden évben minden vakcinával és igyál fluoridos vizet. Ennyit tudok tanácsolni.
2011. nov. 14. 19:55
 14/24 anonim ***** válasza:
14%
És az meg mit bizonyít, hogy ki Bildeberges, ki szabadkőműves, ki illuminátus, ki bohém társaságtag, ki a tökömtugyamelyiktitkostársaságtagja? Sok embernek van bajusza, pont véletlenül Szaddámnak, Hitlernek, Sztálinnak is volt bajusza, egy csomó másik ember meg leborotválja, tehát a bajuszosok és a kriptobajuszosok irányítják a világot?
2011. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

"Maradj meseországban, és higyj amit akarsz. Én itt tényeket adtam meg. Te meg erre beállítasz engem fűnek-fának. Nem vagy rá méltó, hogy az időm pazaroljam rád. Oltasd be magad minden évben minden vakcinával és igyál fluoridos vizet. Ennyit tudok tanácsolni."


Amit én tanácsoltam azt már törölték, a te érdekedben remélem sikerült elolvasni.

2011. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Gondolkozóó,fogd már fel végre, hogy ez nem háttérhatalom.

Felejtsd már el Rockrfelleréket.

Te most komolyan erre vagy képes rácsodálkozni, hogy hozzájuk IS került a gazdasági hatalom?


Miért nem az antiszemita pajtásaidat kárhoztatod, akik anno (az akkor még nem annyira jelentős) kereskedelemben engedték tevékenykedni a zsidókat, földet nem művelhettek, mert hát ugye, ők zsidók és az milyen rossz stb...

Egyébként komolyan az a bajod, hogy egy pedofil vén kötsög helyett tanult emberek irányítják végre azt az országot?

2011. nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

"Akik itt gyíkemberekről meg raptroidokról vagy mikről beszéltek, elárulnátok, hogy mi köze van ennek a kérdéshez?

"


Mondjuk csak az, hogy a hozzád hasonló idióták az Ezotéria témakörben tevékenykednek és egy szinten vagy velük!

2011. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"idéztem wikipediából és tettem oda a linketidéztem wikipediából és tettem oda a linket"


újfent szeretném leszögezni, hogy a wikipédiát is a háttérhatalomnak (zsidóknak) tulajdonítottad egy korábbi válaszodban, amit azóta töröltek.

Nagyon kár, hogy még google cache-el sem tudom elővarázsolni, mert akkor még jobban leégne a pofád.

2011. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"a wikipédia normális ember számára nem hiteles forrás és pont azért mert ilyenek is szerkeszthetik mint te."


ezzel viszont vitatkoznom kell.

A Wikipédián csak úgy nem jelenik meg az idióták változtatása, pláne, ha nincs forrásokkal alátámasztva.

2011. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

újfent szeretném leszögezni, hogy a wikipédiát is a háttérhatalomnak (zsidóknak) tulajdonítottad egy korábbi válaszodban, amit azóta töröltek.

Nagyon kár, hogy még google cache-el sem tudom elővarázsolni, mert akkor még jobban leégne a pofád."


Elmész te k nydba! Neked nem ég le a pofád, hogy NINCS BIZONYÍTÉKOD RÁ, HOGY OLYAT MONDTAM VOLNA, ERRE MÁR MÁSODJÁRA IS EZZEL JÖSSZ? NEM MONDTAM ILYET!

2011. nov. 15. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!