Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A napokba el mernél utazni 2...

A napokba el mernél utazni 2 hétre Londonba az avargások mellett?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha engednének, h vigyek magammal jó sok fegyvert:)
2011. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze, én megjártam Párizst is az akkori zavargások idején. Mint turista. A turisták a belvárost nézegetik, a szép helyeket, nem a lepukkant városrészeket. Épp a Champs-Elysées-n sétáltam, amikor egy rendőrségi konvoj elhúzott mellettem. Kábé ennyit láttam az egészből. Azt nem tudom, hogy a zavargások miatt, de például a reptér és az Eiffel-torony környéke tele volt gépfegyveres katonákkal. Lehetséges, hogy ezeket a helyeket mindig a katonaság védi.


A lényeg az, hogy kizárt dolog, hogy belefuss egy ilyen lázadásba, már persze ha betartod a rendőri utasításokat: hova mehetsz, meddig biztonságos ott közlekedni, stb.


A Budapestre érkező látogatók se mennek be a nyócker legmélyébe. Szerinted azért, mert annyira lefoglalja őket a Duna nézegetése, vagy azért, mert megmondták nekik, hogy a saját érdekükben ne menjenek arra a környékre.

2011. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Helikopterből szívesen végignézném, ahogy elpusztul a város.
2011. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az avargások mellett semmiképp.
2011. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ahogy már megemlítették ezek nem a belvárosban randalíroznak, hanem a néger-negyedekben. A külvárosban meg mint turistának nem hiszem, hogy sok keresnivalód van.
2011. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Avargás még nem gáz, szóval igen.
2011. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt itt az ősz, készülni kell itthon is az avargásra.
2011. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. De ha mész, amint oda értél vegyél egy dinnyét, csirkét, és banánt. Ha látod a nigger rabló csürhét feléd rohanni, dobd el ezeket, amíg ezzel elvannak eltudsz lógni. Persze ez ellenkezik a majmokat etetni tilos jeligével.
2011. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmennék, de csak rendrakás céljából.
2011. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán. Talán még pofán is bszkodnák pár tüntetőt, hogy mit képzelnek magukról, hogy felgyújtják azt a gyönyörű várost...
2011. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!