Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtátok hogy ez a 2 ember...

Tudtátok hogy ez a 2 ember vezette bele a gépeket a WTC-be?

Figyelt kérdés

Északi toronyba(1. becsapódás) [link] (Mohamed Atta)

Déli toronyba(2.becsapódás) [link] Marwan al-shehhi


2011. júl. 10. 09:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
utóbbi. (nem mese, nézd meg, aztán ítélkezz)
2011. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Rendben,igenis,uram!
2011. júl. 13. 23:29
 13/27 anonim ***** válasza:
Amúgy több mint valószínű robotpilóta vezette a gépeket.
2011. júl. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
az hogy?!és úgy bele a WTC-be?de akkor miért zuhant le Pensylvaniaban az a gép?elromlott a robotpilóta? xD
2011. júl. 15. 10:37
 15/27 anonim ***** válasza:
Pensylvaniaban láttál te roncsot (úgy értem a képeken videón) ? Volt ott max. egy mázsa kacat.
2011. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
ja amúgy,igen.meg a Pentagonba se mutatnak gépet ahogy rázuhan.mondjuk lehet hogy pont nem volt ott kamera(direkt nem raktak?!:O)..
2011. júl. 15. 23:40
 17/27 anonim ***** válasza:

egy cirkáló rakétát felvett a közeli benzinkút kamerája - ilyen csak a USA fegyveres erőinek van


Én eredetileg (rádióban hallottam és tapsikoltam) és haza értem tv bekapcs, és 2 kép a Pentagon és lyuk az oldalán mondom itt nem fér be semmilyen utasszállító a pi-csá-ba átvertek. Én úgy vettem észre hogy kamu, hogy örültem volna ha igaz.

2011. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

fegyveres erőinek*


fegyvereserőinek


és 2 kép a Pentagon *


és 2. kép a Pentagon

2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
ennyire utálod az amerikaiakat,hogy örülnél hogy a Pentagon megsérült?Gondolom WTC összedőlésekor meg pezsgőt bontottál xD mondjuk megértem az arabokat,hogy bosszút akartak állni.de én mégis Amerikát szeretem jobban... Azt a benzinkutas dolgot hol hallottad?
2011. júl. 16. 00:40
 20/27 anonim ***** válasza:

De nem arabok voltak. Hanem a titkosszolgálatok.

Nekem is az összes gyerekkori mesém ott játszódott. (Holy Woodi film)

Viszont egyetemi szinten tanultam a történelmet. És mint régen a Britek a gyarmatbirodalom idején , akkor már 56 éve ők szívattak vagy már régebben mindenkit. Egy kedves USA ellenes ismerőm kerek éves születésnapja volt. A 75.

Hát gondoltam szép ajándék lenen. De erre az amcsik átbasztak és maguknak csinálták. Bár minden háború vissza lövéssel kezdődött. Az első lövés, már vissza lövés volt mindig. ;)

2011. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!