Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem túlzás, hogy H. Clinton...

Nem túlzás, hogy H. Clinton látogatásához lefoglaltak egy 128 ágyas luxusszállót?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Amerika egy nagy hatalom, meg hát nem is a mi pénzünk, bár ki tudja... De azért szerényen megkérdezném, hogy ez hány magyar kisnyugdíjas hány száz évi nyugdíja.


[link]


2011. jún. 30. 12:36
1 2
 11/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Barátom én nap mint nap látok olyan autókat az utcán amire ha most elkezdek kuporgatni 70 éves koromra se lesz meg. A minap mondjuk hogy poénból megnéztünk egy ingatlan hirdetést, egész életemben nem keresek annyi pénzt hogy én ott egy házat vehessek. (igen ez idehaza van)

És ezek magánemberek, nem egy országot képviselnek.

Itthon se Suzuki-val fuvarozzák az EU küldöttségeket ha nem tűnt volna fel.

2011. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Wow, egy kis kommunista ittmaradt valahonnan.....
2011. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Itthon se Suzuki-val fuvarozzák az EU küldöttségeket ha nem tűnt volna fel."



Nem Volkswagenel? Mikor láttam őket Debrecenben azzal voltak.



Amúgy nem kommunizmusban élünk, hogy mindenki legyen egyenlő. Van olyan amit valaki megengedhet míg más egész életében hiába dolgozna érte akkor sem.

2011. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!